Żabka SP - Zestaw kluczy szwedzkich Rothenberger

525,00 zł
Brutto

Każdy dostępny u nas klucz do żabek charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na intensywną eksploatację w trudnych warunkach. To wykonane z solidnej stali chromowo-wanadowej narzędzia. Ergonomiczna konstrukcja jest specjalnie ukształtowana, dzięki czemu nie ma ryzyka wyślizgnięcia się przyrządu z dłoni. Gwarantuje to pewny, wygodny chwyt.

Ilość

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Precyzyjny i wytrzymały klucz do żabek

Oferowane przez nas produkty są wyposażone w bezpieczne i trwałe szczęki z zębami hartowane indukcyjnie. Specjalne rozwiązania chronią operatora przed przypadkowym zakleszczeniem palców, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania. Kilka dostępnych pozycji nastawy oraz rozmiarów, znajdujących się w zestawie, pozwala na wykonywanie różnorodnych prac.

Samozaciskające się szczęki, które ma każdy klucz do żabek, zapewniają wysoki komfort eksploatacji. Wydłużona końcówka o wąskim kształcie pozwala na pracę w ciasnych i ciężko dostępnych miejscach. Narzędzia mogą pracować pod dużym obciążeniem, a jednocześnie są bardzo lekkie.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości artykułów nastawnych do prac hydraulicznych, skorzystaj z oferty solidnych i wytrzymałych kluczy typu żabka dostępnych w naszym sklepie. Zapewniamy fachowe wsparcie w doborze odpowiedniego produktu.

70137X