Cęgi zaciskowe typu U - Szczęka REMS

499,00 zł
Brutto

Dostępne w bogatej ofercie naszego sklepu szczęki zaciskowe typu U marki REMS wykonane są z kutego metalu, zapewniającego wysoką wytrzymałość i odporność akcesoriów na intensywną eksploatację w ciężkich warunkach środowiskowych. Ich precyzyjny kontur o niskiej tolerancji jest efektem specjalnego procesu technologicznego, wykorzystującego nowoczesną obróbkę maszynami CNC.

Profil typ U wybierz rozmiar :
Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Precyzyjne i trwałe szczęki zaciskowe typu U marki REMS

Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodową normą kontroli wstecznej EN 1775:2007. Dzięki temu mamy możliwość szybkiej weryfikacji tego, czy dobrane zostały właściwe cęgi do konkretnego zastosowania. Mamy jednocześnie pewność, że używamy rozwiązań dedykowanych do profesjonalnych instalacji gazowych.

Oferowane szczęki zaciskowe (typ U) to precyzyjne, a zarazem trwałe przyrządy, dzięki którym wykonasz niezawodne połączenia rur z tworzyw sztucznych. Pełna zgodność z normami przemysłowymi oraz pewność zacisku to ich główne zalety użytkowe.

Instalacje przesyłające gaz ziemny są konstrukcjami, od których wymagany jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Każda nieszczelność to bezpośrednie zagrożenie wybuchem. Dlatego warto wybrać profesjonalne rozwiązania, które pozwolą na wykonywanie szczelnych łączeń mediów przesyłowych, takie jak oferowane przez nas szczęki zaciskowe REMS.

Dostawca Rems
570765
Nowy produkt

Zobacz także