Cęgi zaciskowe typu V - Szczęka REMS

404,00 zł
Brutto

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne szczęki zaciskowe REMS typ V. Wykonane z wysokiej jakości stali kutej są bardzo trwałe i niepodatne na korodowanie oraz dużą intensywność codziennej eksploatacji. Ich kontury odpowiadają większości powszechnie wykorzystywanych systemów zaciskowych, dzięki czemu stanowią uniwersalne rozwiązanie do każdego zastosowania.

Profil typ V wybierz rozmiar :
Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Solidne i tanie szczęki zaciskowe marki REMS typ V

Oferowane przez nas solidne i tanie narzędzia do wykonywania połączeń rur hydraulicznych są wyposażone w różne rodzaje szczęk zaciskowych, m.in. kontury M, V, SA, B, RN oraz UP. Jednocześnie gwarantują pełną zgodność z obowiązującymi Normami Europejskimi EN 1775:2007 dla instalacji przesyłu gazu.

Dostępne u nas akcesoria to wysokiej klasy osprzęt przeznaczony do pras promieniowych marki REMS, także kompatybilnych przyrządów innych producentów. To bardzo precyzyjne rozwiązania, do których produkcji użyto nowoczesnych metod obróbki numerycznej CNC.

Produkty z naszej oferty pozwalają na szybkie tworzenie pewnych i niezawodnych połączeń hydraulicznych w dowolnych warunkach, również na budowie. Dzięki specjalnemu oznaczeniu w konturze zaciskania możliwa jest natychmiastowa weryfikacja wykonanego łączenia. Szukasz solidnych szczęk zaciskowych? Kup je u nas!

Dostawca Rems
570115
Nowy produkt

Zobacz także