Rems Power Press SE - Zaciskarka do rur, prasa promieniowa

2 519,00 zł
Brutto

Oferowana przez nasz sklep zaciskarka do rur Power Press marki REMS to uniwersalne narzędzie elektryczne dedykowane do wykonywania solidnych i niezawodnych połączeń zaciskowych rur w każdym systemie obecnym na rynku. Umożliwia wygodną pracę z elementami o wymiarach z zakresu Ø 10–76 mm. Została wyposażona w funkcję automatycznego ryglowania cęgów do zaciskania.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Używana zaciskarka do rur Power Press marki REMS

Dostępna u nas prasa zaciskowa REMS to nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie pozwalające na ograniczenie się do stosowania zaledwie jednego rodzaju szczęk do zaciskania elementów i łączenia rur. Wykonanie z hartowanej stali wysokiej jakości zapewnia niezrównaną odporność na działanie sił statycznych i intensywną eksploatację. Narzędzia są również niepodatne na powstawanie ognisk korozji.

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu przyrządy montażowe mogą być stosowane w trudnych warunkach atmosferycznych, również na nieosłoniętych budowach oraz podczas prac serwisowych instalacji hydraulicznych.

Potrzebujesz odpornych na intensywne użytkowanie narzędzi do zaciskania rur? Skorzystaj z naszej oferty używanych, profesjonalnych zaciskarek REMS Power Press i ciesz się wysoką jakością niezawodnych połączeń zaciskowych!

Dostawca Rems
572111
Nowy produkt

Zobacz także