REMS Eco Press - prasa promieniowa, zaciskarka do rur

610,00 zł
Brutto

Dostępna w ofercie naszego sklepu zaciskarka ręczna marki REMS to uniwersalne rozwiązanie, umożliwiające tworzenie trwałych i niezawodnych połączeń zaciskowych rur wykonanych z tworzyw sztucznych i stabilizowanych. Pozwala na pracę z elementami o średnicy od 10 do 26 mm. Ergonomiczna budowa poprawia wygodę i wydajność zaciskania.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Uniwersalna zaciskarka ręczna do rur marki REMS

Współpraca z każdym z powszechnie stosowanych systemów do jedna z wielu zalet produktu. Jego wykorzystanie pozwala na ograniczyć się do zaledwie jednego rodzaju cęgów zaciskowych, które możemy używać do każdej prasy promieniowej marki REMS. Efektem jest znaczne obniżenie kosztów składowania narzędzi i rozmiarów magazynu warsztatowego.

Wykonana z wysokiej jakości stali kutej uniwersalna zaciskarka ręczna charakteryzuje się odpornością na intensywną eksploatację i ścieranie, a także niepodatnością na działanie wilgoci. Praktyczna, kompaktowa konstrukcja jest bardzo poręczna i można ją bezproblemowo stosować nawet w ciasnych stanowiskach.

Znajdujące się naszej ofercie narzędzia pozwalają na prawidłowe zaciskanie i kontrolę wzrokową całego procesu. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań do wykonywania połączeń rur z tworzyw sztucznych – skorzystaj z naszej oferty!

Dostawca Rems
574000
Nowy produkt

Zobacz także