• Wyprzedaż!

Power Press SE ze szczękami TH16, TH20 i TH25 - Prasa promieniowa REMS

4 050,00 zł
Brutto

Stosowanie cęgów manualnych do systemów zaciskowych nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Ze względu na różnicę w przyłożonej sile może dochodzić do błędów instalacyjnych. Dlatego prasa promieniowa REMS Power Press SE ze szczękami TH16, TH20 i TH25 świetnie sprawdza się podczas wykonywania jednolitych połączeń.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Dlaczego wybrać prasę promieniową REMS?

Istnieje wiele korzyści wynikających ze stosowania tego urządzenia. Przede wszystkim pozwala ono na zastosowanie wymiennych szczęk, dzięki czemu nadaje się do łączenia wszystkich dostępnych na rynku systemów zaciskowych. Zaprasowywanie łączników wymaga precyzji. Dokonuje się dokładnego cięcia i kalibracji otworu, po czym przykłada się odpowiednią siłę zaciskową. Wybór prasy promieniowej REMS Power Press SE ze szczękami TH16, TH20 i TH25 umożliwia dokonywanie prac monterskich bez wysiłku fizycznego i z wykorzystaniem stałego momentu. W ten sposób eliminuje się ryzyko uszkodzenia rur lub ich niedostatecznego połączenia. Wpływa to na zwiększenie niezawodności i szybkości wykonywanych prac instalacyjnych.

Dostawca Rems
Nowy produkt

Zobacz także