Grundfos Scala 2 - Pompa hydroforowa automatyczna

1 599,00 zł
Brutto

Oferowana przez nasz sklep internetowy solidna i wydajna pompa hydroforowa Grundfos Scala 2 zapewnia idealne ciśnienie wody i jest kompaktowym rozwiązaniem wyposażonym w mechanizmy automatyzujące jej pracę. Charakteryzuje się odpornością na intensywną eksploatację i wieloletnią żywotnością. Jest dedykowana do instalacji wodnych w domach i niewielkich biurach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Wydajna i tania pompa hydroforowa Grundfos Scala 2

Innowacyjna konstrukcja naszego produktu umożliwia wszechstronne zastosowanie, zarówno jako sprzęt do podnoszenia ciśnienia w sieci wodno-kanalizacyjnej, jak i w tradycyjny sposób do wypompowywania wody ze studni (abisyńskiej, kręgowej lub głębinowej) o głębokości do 8 metrów. Może również służyć do czerpania z jeziora, zbiornika na deszczówkę albo przydomowego stawu.

Wysokiej klasy, tania, a zarazem niezwykle wydajna pompa hydroforowa Grundfos Scala 2 jest w stanie podwyższyć ciśnienie robocze wody pochodzącej z miejskiej sieci wodociągowej z poziomu 6 do nawet 10,5 Bara, przy maksymalnej wydajności równej 65l/min. To aktualnie najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie. Wyposażona jest w inteligentny sterownik i zintegrowany napęd z możliwością precyzyjnej regulacji prędkości obrotowej.

Wśród zalet oferowanego przez nas urządzenia można wymienić m.in. niską emisję hałasu i specjalne zabezpieczenie przed tzw. suchobiegiem. Konstrukcja zawiera również czujniki kontrolujące pracę maszyny i przebieg zasysania. Jeśli szukasz solidnej pompy hydroforowej, wybierz niezawodną i tanią Grundfos Scala 2.

98562862

Zobacz także