Grundfos UP 15-14B - Pompa cyrkulacyjna

369,00 zł
Brutto

Znajdująca się w naszej ofercie pompa cyrkulacyjna Grundfos z serii Comfort 15-14 B PM. zapewnia błyskawiczny dostęp do ciepłej wody w kranie. Wyróżnia się wygodą użytkowania, precyzyjnie opracowaną konstrukcją i wieloma innymi bardzo wartościowymi właściwościami, które zachęcają do zamówienia tego modelu.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Cicha i wydajna pompa cyrkulacyjna od Grundfos

Jedną z przyczyn popularności pompy cyrkulacyjnej Grundfos Comfort jest jej ciche działanie. Dzięki temu przebywanie w pomieszczeniu, w którym ją zamontowano, pozostaje w pełni komfortowe. To zasługa zastosowania specjalnego napędu ze stałą prędkością obrotową, wykorzystującego magnesy trwałe, który wyróżnia się ekonomicznym działaniem. Urządzenie potrzebuje niewiele energii do pracy, w związku z czym jego użytkowanie nie przekłada się na dużo wyższe rachunki za prąd.

Działanie pomp cyrkulacyjnych Grundfos Comfort polega na tym, że zapewniają one ciągłe krążenie ciepłej wody w instalacji poprzez natychmiastowe dostarczenie jej z miejsca, w którym jest podgrzewana, do punktu, w którym się ją pobiera, czyli kranu. Precyzja wykonania i niezawodność decydują o satysfakcjonującej i bezawaryjnej pracy urządzenia przez lata.

Oszczędność i natychmiastowy dostęp do ciepłej wody dzięki pompie cyrkulacyjnej

Starannie zaprojektowana, ergonomiczna konstrukcja pozwala zamontować pompę cyrkulacyjną Grundfos Comfort nawet w trudno dostępnych miejscach. Jedyne, co należy zrobić, aby ją uruchomić, to podłączyć wtyczkę do gniazdka elektrycznego. Warto z niej korzystać, żeby zapewnić sobie natychmiastowy dostęp do pogrzanej wody, To także świetny sposób na jej oszczędzanie.

Pompa cyrkulacyjna Grundfos Comfort gwarantuje nie tylko oszczędność wody, ale i cennego czasu. Jej zastosowanie sprawia bowiem, że nie trzeba długo czekać na pojawienie się w kranie ciepłego strumienia, co w zależności od instalacji może trwać nawet kilkadziesiąt sekund. Co bardzo istotne, urządzenie to można zamówić w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie, do czego już teraz zachęcamy.

97916771

Zobacz także