GRUNDFOS Conlift 1 - Pompa do kondensatu skroplin do pieca lub klimatyzacji

189,00 zł
Brutto

Wyprodukowana przez firmę Grundfos pompa kondensatu w wersji Conflict 1 pozwala na skuteczne i bezpieczne usuwanie skroplin z maszyn, układów i systemów wykorzystujących układy chłodzące. To wysoce wydajne urządzenie, które jest doceniane ze względu na świetne parametry i efektywność działania przez lata.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Pompa kondensatu Grundfos Conflict 1 – efektywne pompowanie skroplin

W sytuacji, gdy w instalacji z układem chłodzącym zaczynają zbierać się skropliny, konieczne staje się ich usunięcie. Jeżeli w tym celu nie da się wykorzystać odprowadzania grawitacyjnego lub drenażu, można się zdecydować na pompę kondensatu. W naszej firmie kupisz model Grundfos Conflict 1 w korzystnej cenie, mając pewność szybkiej realizacji zamówienia.

Zastosowanie oferowanego urządzenia obejmuje m.in.:

  • instalacje klimatyzacyjne,
  • układy chłodnicze,
  • kotły,

Jeśli chodzi o użycie w kotłach, Grundfos Conflict 1 można wykorzystać w modelach o mocy znamionowej nieprzewyższającej 200 kW. Urządzenie jest zdolne do przenoszenia skroplin o pH niższym niż 2,7. Kolejna zaleta to niski pobór prądu, dzięki czemu pompa na kondensat jest bardzo energooszczędna i nie przyczynia się do znaczącego wzrostu rachunków za elektryczność.

O skuteczności działania modelu Grundfos Conflict 1 świadczy fakt, że może on przenosić skropliny na wysokości ok. 550 cm. Urządzenie jest zdolne do przepompowania nawet 600 l kondensatu w ciągu jednej godziny, co z kolei dowodzi jego wysokiej wydajności. Precyzyjne wykonanie przy użyciu odpornych materiałów przekłada się zaś na bardzo dobrą wytrzymałość i gwarantuje wieloletnią trwałość maszyny.

Wydajna pompa kondensacyjna w dobrej cenie

Oferowana pompa kondensatu Grundfos Conflict 1 wyróżnia się wysokim poziomem zabezpieczenia – jest szczelna i odporna na działanie czynników zewnętrznych, o czym świadczy fakt, że spełnia normy szczelności zgodne ze standardem IP20. Niewielka masa i rozmiary sprawiają, że montaż urządzenia jest łatwy i przebiega bardzo szybko.

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości, wydajnej pompy kondensacyjnej, model Grundfos Conflict 1 spełni Twoje oczekiwania. W naszym sklepie internetowym zamówisz go w atrakcyjnej cenie.

98455601