KAN PEX PE-RT ALU - Uniwersalny rozwijak do kabli, przewodów i rur

380,00 zł
Brutto

W naszym sklepie znajdziesz uniwersalny i lekki rozwijak do kabli oraz rur i przewodów, którego waga wynosi tylko 12 kg. Produkt pozwala na sprawne i szybkie rozwijanie długich zwojów o rozmiarach od 30 do nawet 600 metrów. Jednocześnie zwarta, kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwy transport w dołączonej torbie i jest prosta w montażu.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Specjalistyczny rozwijak do kabli w niskiej cenie

Oferowany przez nas produkt jest wyposażony w specjalny system zabezpieczający go przed samoistnym rozwijaniem się rur i przewodów ze zwoju, co znacznie podwyższa komfort pracy. Wysoka stabilność konstrukcji chroni ją przed przewracaniem się wskutek uderzeń mechanicznych, przeciążeń i silnego wiatru, występującego przy użytku zewnętrznym.

Mimo znacznie zredukowanych rozmiarów – w porównaniu do innych tego typu rozwiązań – dostępny u nas uniwersalny rozwijak do kabli jest w stanie obsłużyć zwoje o wysokiej wadze rzędu 80 kg. Jednocześnie minimalna średnica otworu, z jaką może pracować, równa jest 200 mm.

Nasze produkty pozwalają na bezproblemowe rozwijanie dużych zwojów kablowych, przewodów elektrycznych oraz rur PEX, PE-RT, ALU/PEX. Jeżeli szukasz funkcjonalnego narzędzia do prowadzenia tras instalacji energetycznych i wodociągowych – skorzystaj z naszej oferty!

K-100620