Honeywell Therapro HR90EE - Głowica grzejnikowa termostatyczna

174,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Programowalna głowica TheraPro HR90EE jest samodzielnym elektronicznym urządzeniem służącym do sterowania zaworem grzejnikowym w instalacjach grzewczych.

TheraPro HR90EE posiada wiele użytecznych funkcji, które umożliwiają użytkownikowi zwiększyć komfort oraz oszczędność w zastosowaniu głowicy. Aby zwiększyć czytelność informacji na wyświetlaczu, ekran podświetla się przy każdorazowym wciśnięciu dowolnego przycisku lub obrocie pokrętła regulacyjnego. Optymalną czytelność można uzyskać również poprzez zmianę kąta wyświetlacza.

Dzięki prostemu sposobowi montażu łącznika zaworu oraz możliwości określenia dowolnego programu z wykorzystaniem 3 różnych poziomów temperatur montaż i uruchomienie staje się łatwe i szybkie. Po zamontowaniu głowica HR90 rozpoczyna działanie z programem fabrycznym.

Głowica posiada możliwość wyboru różnych trybów pracy tj.:

Automatyczy, EKO lub Ręczny

Wakacje, Przyjęcie lub Dzień Wolny (szczególny dzienny program, który uruchamia się w wybrane dni np. świąteczne)

Głowica posiada wiele funkcji oszczędzających energię m.in.:

Funkcja 'Otwartego okna' powodująca zamknięcie zaworu w przypadku wietrzenia pokoju.

Tryb pracy EKO, w którym temperatura sterowania zostaje obniżona o 3oC

Włączenie funkcji Optymalizacji Startu/Stopu uruchamia działanie termostatu w taki sposób, iż moment załączenia/ wyłączenia dobiera termostat z wyprzedzeniem, tak aby w określonym czasie uzyskać zaprogramowaną temperaturę.

Zasilanie: Baterie lub akumulatorki

Typ Baterii: LR6, AA (w komplecie)

Wyświetlacz podświetlany: Tekst w standardzie 9 literowym

Honeywell
T5019