Honeywell Thera 5 T5019 M30 - Głowica grzejnikowa termostatyczna

36,00 zł
Brutto

Możliwość kontroli temperatury jest jednym z najważniejszych atutów nowoczesnych instalacji grzewczych. Ich niezbędnym elementem jest m.in. głowica grzejnikowa termostatyczna Honeywell Thera 5 T5019 M30, która spełnia kryteria efektywności energetycznej na poziomie „A”. Polecamy jej zakup w naszym sklepie internetowym!

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Honeywell T5019 Thera 5 - niezawodna i prosta w montażu głowica

Wśród wielu zalet termostatycznej głowicy grzejnikowej Thera 5 T5019 M30 można wskazać m.in. łatwy montaż i nowoczesny design. Niewątpliwym atutem z punktu widzenia użytkowników jest konstrukcja, która zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Biały kolor pasuje do większości grzejników dostępnych na rynku.

Produkt jest przeznaczony między innymi do zaworów firmy Honeywell (oraz innych producentów) z:

  • przyłączem M30,
  • wymiarem zamknięcia 11,5 mm.

Potwierdzeniem jakości jest zgodność z unijnymi normami, a także pozytywna opinia wielu fachowców z branży, w tym instalatorów i serwisantów urządzeń grzewczych. Polecamy ten produkt również ze względu na jego atrakcyjną cenę i renomę producenta.

Honeywell
T5019