Purmo M30x1,5 - Głowica grzejnikowa termostatyczna

29,90 zł
Brutto

Oferowana przez nas głowica termostatyczna marki PURMO to profesjonalne rozwiązanie, które daje użytkownikowi możliwość precyzyjnej kontroli temperatury i utrzymywanie odpowiedniego komfortu termicznego w pomieszczeniach. Ma wbudowany czujnik, dzięki któremu jest chroniona przed zamarzaniem już przy 7°C (zakres pracy do 28 stopni).

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Praktyczne i trwałe głowice termostatyczne PURMO

Produkt jest dedykowany do współpracy z popularnym przyłączem zaworu grzejnikowego w rozmiarze M30x1,5. Dostępny w kolorze białym o numerze 9003 z palety RAL ma minimalistyczny kształt, dzięki któremu doskonale komponuje się z wystrojem nowoczesnych, jasnych przestrzeni.

Znajdujące się w naszej ofercie praktyczne i trwałe głowice termostatyczne PURMO są wykonane z solidnych tworzyw sztucznych, które zapewniają im wysoką odporność na intensywną eksploatację oraz na uderzenia mechaniczne. Są również niepodatne na działanie związków chemicznych używanych w gospodarstwie domowym i bardzo łatwe w czyszczeniu. Nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Niezawodne produkty do kontroli temperatury w instalacjach centralnego ogrzewania są proste w obsłudze i bezproblemowe w montażu. Do ich zamontowania nie potrzeba specjalistycznych narzędzi. Są stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej czy biurach.

Precyzyjne i trwałe rozwiązania do sterowania grzejnikami wyróżniają się wieloletnią trwałością. Są odporne na przeciekanie i wysoce niezawodne. Skorzystaj z oferty profesjonalnych i tanich głowic PURMO i ciesz się komfortem termicznym w swoim domu!

HR90EE