Honeywell Thera 5 T5029 M30 - Głowica grzejnikowa termostatyczna

39,00 zł
Brutto

Oferowana w naszym sklepie internetowym grzejnikowa głowica termostatyczna Honeywell Thera 5 T5029 M30 służy do regulowania dopływu ciepła w wodnych układach grzewczych. Zainstalowana bezpośrednio na zaworze, jest prosta w obsłudze oraz montażu, a do tego dostępna u nas w atrakcyjnej cenie. Dzięki niej możesz płynnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniu.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Honeywell Thera 5 T5029 M30 - sprawnie zarządzaj ogrzewaniem

Elementem w formie pokrętła, umożliwia ustawienie grzania na oczekiwanym poziomie. Za pomocą grzejnikowej głowicy termostatycznej Honeywell Thera 5 T5029 M30 można zmniejszać lub zwiększać temperaturę w pomieszczeniu w bardzo płynny sposób. To proste w użyciu urządzenie, które może być używane z grzejnikami wyposażonymi w zasilanie zarówno boczne, jak i dolne.

Konstrukcja produktu spełnia odpowiednie normy europejskie i jest objęta certyfikatami, co potwierdza jego najwyższą jakość. Pod względem estetycznym prezentuje się bardzo atrakcyjnie i nowocześnie, a jego czyszczenie nie sprawia żadnego problemu. Głowicę tę można zamówić w naszym sklepie internetowym w dobrej cenie.

Honeywell
T5029