Danfoss RA RTD-N 2945 Ravis - Głowica grzejnikowa

59,00 zł
Brutto

Dostępne w naszym sklepie rozwiązania do systemów grzewczych taki jak profesjonalna głowica grzejnikowa marki Danfoss to wysokiej klasy produkty charakteryzujące się precyzją działania i odpornością na intensywną eksploatację. Spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Pozwalają na kontrolę komfortu termicznego wewnątrz pomieszczeń.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Solidne i trwałe głowice grzejnikowe Danfoss

Produkty są kompatybilne ze złączami M30x1,5 i wyposażone w innowacyjne rozwiązania takie jak czujniki cieczowe oraz ograniczniki nastaw temperatury. Są przeznaczone do pracy ciągłej w profesjonalnych systemach centralnego ogrzewania oraz przesyłu gorącej wody. Mają elegancki, minimalistyczny wygląd idealnie komponujący się z nowoczesnymi wnętrzami.

Wysokiej klasy głowica grzejnikowa renomowanej marki Danfoss jest odporna na uderzenia mechaniczne oraz działanie promieniowania UV i niepodatna na zamarzanie. Jej klasa efektywności energetycznej A zapewnia odpowiednią energooszczędność i brak niepotrzebnych strat cieplnych w instalacji.

Zastosowane materiały umożliwiają łatwe czyszczenie produktu, a zwarta konstrukcja zapobiega gromadzeniu się kurzu w trudno dostępnych miejscach. Jednocześnie są szybkie i bezproblemowe w montażu, a ich instalacja nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, ani dużej wiedzy.

Nasze rozwiązania dla systemów grzewczych to profesjonalne produkty, dzięki którym sterowanie temperaturą grzejnika jest szybkie i proste. Skorzystaj z naszej oferty elementów do sterowania ogrzewaniem, czyli wysokiej klasy głowic grzejnikowych Danfoss!

013G2945