Danfoss Eco Bluetooth - Głowica grzejnikowa termostatyczna

142,00 zł
Brutto

Dzięki dostępnej w naszej ofercie nowoczesnej głowicy elektronicznej z modułem Bluetooth regulacja termostatu DANFOSS ECO 2 jest bardzo prosta i gwarantuje znaczne obniżenie kosztów zużycia energii. Inteligentna technologia i zintegrowany wyświetlacz ułatwiają kontrolę temperatury grzejnika i pozwalają na jej konfigurację ręcznie, jak i przez dedykowaną aplikację.

Ilość
Dostępny w magazynie

  • POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Profesjonalna regulacja termostatu DANFOSS ECO 2

Elektroniczna głowica to programowalne rozwiązanie zaprojektowane zarówno do zastosowań w domach jednorodzinnych, jak i hotelach czy obiektach komercyjnych. Daje użytkownikom możliwość wybrania jednej z fabrycznie skonfigurowanych nastaw kontroli temperatury oraz zdefiniowanie własnych programów.

Wśród innowacyjnych funkcji, na jakie pozwala regulacja termostatu DANFOSS ECO 2, warto wspomnieć tzw. tryb otwartego okna, dzięki któremu grzejnik zostaje wyłączony natychmiast, gdy wbudowany czujnik wykryje znaczny spadek temperatury.

Oferowane rozwiązanie to prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, dzięki inteligentnej kontroli ogrzewania. Jednocześnie głowica jest bardzo ergonomiczna i umożliwia sterowanie przez specjalną aplikację. Jeżeli szukasz nowoczesnej metody na zapewnienie komfortu termicznego w pomieszczeniach – skorzystaj z naszej oferty!

014G1001