Zaciskarki ręczne do rur

Nasz sklep oferuje profesjonalne akcesoria i narzędzia do montażu rur dla systemów ogrzewania podłogowego i ściennego, takie jak ręczna zaciskarka z kalibratorem czy prasa promieniowa. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką ergonomią i wygodą pracy, gwarantując bardzo dobrą szczelność i trwałość połączeń zaciskowych.

Produkty pozwalają na łączenie rur z tworzyw sztucznych o średnicach z zakresu od 10 do 32 mm. W ich skład wchodzą wysokiej klasy cęgi zaciskowe zbudowane z solidnej stali kutej, poddawanej odpowiedniej obróbce w procesie produkcji.

Lekka i poręczna konstrukcja dostępnych u nas zaciskarek oraz napęd z krótkimi ramionami są gwarancją wszechstronności zastosowań również w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Zatrzaskowe ryglowanie cęgów daje operatorowi pewność mocowania i bezpieczeństwo użytkowania.

Ręczne zaciskarki z kalibratorem i prasy promieniowe

Znajdujące się w naszym asortymencie ręczne zaciskarki z kalibratorem pozwalają na ekspresowe i precyzyjne zaciśnięcie elementów. Jednocześnie dają operatorowi możliwość łatwej kontroli wzrokowej prawidłowości wykonanego połączenia. Kupisz u nas również profesjonalne prasy promieniowe oraz narzędzia do tworzenia połączeń rur polietylenowych, kształtek mosiężnych i z PPSU oraz pierścieni.

Oferowane komplety zawierają wiele funkcjonalnych przyrządów, w tym m.in. praski ręczne, rozpieraki do rur, nożyce do cięcia, wkłady do pierścieni oraz kształtek, a także szczęki o regulowanej średnicy. Wszystkie produkty są sprzedawane wraz z wygodną walizką ochronną ułatwiającą transport.

W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczny sprzęt do wykonywania połączeń zaciskowych w systemach wykorzystywanych do ogrzewania budynków. Jeżeli szukasz solidnych i sprawdzonych narzędzi do ręcznego lub automatycznego zarabiania rur, kształtek i pierścieni – skorzystaj z naszej bogatej oferty i atrakcyjnych cen!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry