Szczęki zaciskowe

Aby zaciskanie rur z wykorzystaniem prasy promieniowej było łatwe i precyzyjne, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich cęgów zaciskowych popularnie zwanych szczękami. W tej kategorii znajdziesz bogatą ofertę dedykowanych do zaciskarek Romax szczęk Rothenberger. Oferujemy bogaty wybór akcesoriów we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach, gwarantujących utrzymanie właściwej siły zacisku w zależności od typu prasy. Dostępne w naszej ofercie szczęki zaciskowe Rothenberger kompatybilne są z wieloma modelami zaciskarek innych producentów, co dodatkowo rozszerza zakres ich zastosowania. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze cęgów do posiadanego przez Ciebie narzędzia, skontaktuj się z naszym biurem i skorzystaj z fachowej porady eksperta.

Szczęki do zaciskarek Rothenberger

Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie online cęgi zaciskowe marki Rothenberger charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji mogą być stosowane zarówno w zaciskarkach i prasach akumulatorowych, jak i zasilanych prądem z sieci. W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów, cęgi do urządzeń Romax znacznie ułatwiają pracę dzięki swoim licznym zaletom, takim jak:

  • idealnie uformowany kształt szczęk, gwarantujący doskonałą precyzję zaciskania rur,
  • wykonanie na bazie najwyższej jakości komponentów i materiałów,
  • możliwość stosowania do rur stalowych raz z tworzywa sztucznego (zaciskarki do PEX),
  • zastosowanie 3-punktowego mechanizmu zaciskowego, umożliwiającego pełną synchronizację ruchu szczęk,
  • ponadprzeciętna wytrzymałość oraz doskonała stabilność w trakcie wykonywania połączeń.

Marka Rothenberger od lat dostarcza na rynek niezawodne systemy do zaciskania rur oraz urządzenia hydrauliczne. Jeśli oprócz cęgów chcesz kupić także zaciskarkę, polecamy nasze niezawodne i atrakcyjne cenowo zestawy z możliwością wyboru szczęki o potrzebnym rozmiarze. W naszej ofercie oprócz znajdziesz również prasy promieniowe, zaciskarki do rur gazowych, a także wiele innych urządzeń hydraulicznych i narzędzi instalacyjnych, m.in.: gwintownice, gratowniki czy pompy mechaniczne. Zapraszamy do sprawdzenia oferty, życząc jednocześnie udanych zakupów.

Szczęki zaciskowe Rothenberger – typ V, M i TH

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry