Zaciskarki do rur stalowych Rothenberger

Jako wieloletni dystrybutor marki Rothenberger oferujemy szeroki asortyment produktów, obejmujący zaciskarki do rur stalowych oraz z tworzyw sztucznych (m.in. do systemów PEX). Wysoka jakość wykonania, ergonomiczna konstrukcja oraz doskonała precyzja powodują, że wybrana prasa hydrauliczna lub zaciskarka z naszej kolekcji będą istotnym wsparciem każdej pracy instalacyjnej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również cęgi i szczęki zaciskowe w różnych rozmiarach. W sprzedaży posiadamy urządzenia Romax do zaciskania rur w instalacjach wodnych oraz gazowych, a także produkty o uniwersalnym zastosowaniu.

Zaciskanie rur stalowych od Rothenberger

Dostępne w naszej ofercie zaciskarki hydrauliczne do rur służą do profesjonalnych prac montażowych z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych, a także systemów ogrzewania zarówno podłogowego, jak i ściennego. Ich konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania i niezrównaną ergonomię. Umożliwiają szybkie łączenie elementów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz metali.

Lekka i poręczna zaciskarka Rothenberger to propozycja dla tych, którzy poszukują solidnych i profesjonalnych rozwiązań umożliwiających szybkie i bezpieczne zaciskanie rur stalowych w niskiej cenie. Przyrząd jest wyposażony w wydajny napęd i mechanizmy, które zapewniają wytworzenie wysokiej siły zacisku

Wykonana z solidnej stali hartowanej prasa do rur dostępna w naszym asortymencie to wszechstronne narzędzie umożliwiające pracę w trudno dostępnych miejscach. Nasze produkty mogą pracować również z elementami wykonanymi z mosiądzu, polietylenu oraz PPSU.

Specjalistyczne zaciskarki hydrauliczne to solidne i trwałe produkty, które charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne i działanie dużych sił promieniowych. Są wyposażone w mechanizmy zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Sprzedawane w praktycznych walizkach.

Zaciskarka Rothenberger – prasa do rur

Oferta naszego sklepu to wysokiej klasy rozwiązania do wykonywania bezpiecznych i niezawodnych połączeń zaciskanych w układach hydrauliki sanitarnej oraz systemach centralnego ogrzewania budynków mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Umożliwiają sprawną pracę w trudnych warunkach środowiskowych z narażeniem na niekorzystne zjawiska atmosferyczne.

Profesjonalna zaciskarka Rothenberger pełni funkcję wysokiej jakości prasy do rur stalowych, umożliwiając tworzenie szczelnych połączeń o wieloletniej trwałości i niezawodności. Jej ergonomia i innowacyjne wyprofilowanie sprawiają, że praca jest wygodna, a zaciskanie niezwykle szybkie i bardzo wydajne.

Uniwersalne narzędzia hydrauliczne z naszej oferty pozwalają na pełną kontrolę całego procesu łączenia rur. Jednocześnie zapewniają najwyższą jakość wykonywanych połączeń. Są niepodatne na działanie wilgoci i odporne na korozję oraz skutki intensywnej eksploatacji – ścieranie i zmęczenie materiału.

Zaciskarka Rothenberger – jak wybrać odpowiedni model?

W naszym internetowym sklepie oferujemy wszystkie najpopularniejsze modele zaciskarek z serii Romax, pozwalających na precyzyjne łączenie oraz montaż instalacji rurowych. W zależności od techniki wykonywania połączeń, a także potrzebnej siły nacisku, możesz wybrać artykuł dostosowany do wymogów danego systemu. Każda prasa promieniowa dostępna w tej kategorii wyróżnia się lekkością i wysokim komfortem pracy. Dzięki temu łączenie rur stalowych, gazowych oraz systemów PEX z użyciem naszego sprzętu jest wygodne i łatwe. Do zalet tego typu urządzeń zaliczają się m.in.:

  • wydajny układ napędowy i zasilający, który pozwala na szybkie i precyzyjne zaciskanie rur,
  • uniwersalne zastosowanie poszczególnych modeli,
  • możliwość wyboru urządzenia o optymalnej sile zacisku,
  • wybór między zaciskarkami sieciowymi oraz akumulatorowymi,
  • gwarantowane przez firmę Rothenberger niezawodność oraz najwyższa jakość wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zaciskarek rurowych Romax dostępnych pojedynczo lub w zestawach z cęgami zaciskowymi. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej zaciskarki promieniowej, do systemu gazowego, rur ze stali oraz innych, indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy szybkie dostawy oraz stałą dostępność produktów w magazynach. Sprawdź także inne narzędzia Rothenberger z naszej oferty wraz z dedykowanymi akcesoriami dla hydraulików oraz instalatorów.

Zaciskarka do rur gazowych, stalowych Rothenberger – praska promieniowa Romax, zaciskarki i zagniatarki

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Gdzie znajdę zaciskarki do rur?

Zaciskarki do rur znajdziesz w naszym sklepie zaciskaj.pl.

Jakie są zalety zaciskarki do rur Rothenberger?

Zalety zaciskarki do rur Rothenberger to wydajny układ napędowy i zasilający, uniwersalne zastosowanie poszczególnych modeli, możliwość wyboru urządzenia o optymalnej sile nacisku i wiele innych.

Jakie są ceny zagniatarek do rur Rothenberger?

Ceny urządznień, dostępnych na naszej stronie internetowej, są w atrakcyjnych i niskich cenach.