Detektory czadu

Oferujemy skuteczne i tanie detektory tlenku węgla (tzw. czadu) oraz gazu propan butan. Są przeznaczone do montażu pod sufitem w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i apartamentach, a także obiektach użyteczności publicznej (w szczególności szkołach i przedszkolach). Wykonują precyzyjne pomiary z dużą częstotliwością i pozwalają szybko wykryć szkodliwe dla życia i zdrowia człowieka substancje lotne.

Urządzenia są przeznaczone do pracy w warunkach wewnętrznych w pomieszczeniach, gdzie panuje temperatura z zakresu 0-40oC (okresowo może wystąpić od -15 do +50oC). Mogą być zasilane standardowym napięciem występującym w Polsce o wartości 230 V AC. Sprzęt jest bardzo wytrzymały, a okres jego eksploatacji określony na 15 lat. Produkty te wykrywają również metan, czyli tzw. gaz ziemny.

Skuteczna ochrona dzięki detektorom czadu i gazu

Znajdujące się w naszej ofercie detektory czadu to skuteczna ochrona mieszkańców domów jednorodzinnych, jak i bloków mieszkalnych oraz osób przebywających na terenie wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Powinny być stosowane m.in. w:

  • garażach podziemnych,
  • kotłowniach grzewczych,
  • kuchniach oraz łazienkach,
  • piwnicach i korytarzach,
  • pomieszczeniach z kominkiem,
  • laboratoriach chemicznych,
  • pracowniach szkolnych,
  • hotelach i restauracjach.

Warto je montować we wnętrzach, które są ogrzewane piecami opalanymi drewnem albo węglem. Pozwoli to odpowiednio zabezpieczyć osoby przebywające wewnątrz przed niebezpieczną emisją substancji lotnych takich jak tlenek węgla czy propan butan, które niosą za sobą ryzyko wybuchu, a także realne zagrożenie dla zdrowia i życia. Są wyposażone w precyzyjne i wydajne układy mikroprocesorowe.

Profesjonalne detektory tlenku węgla oraz gazu propan butan

Produkty renomowanej marki GAZEX, dostępne w naszym internetowym asortymencie, gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Są wyposażone w bardzo skuteczną sygnalizację akustyczną i świetlną. W chwili wykrycia zagrożenia emitują pulsujący ton o natężeniu dźwięku 85 dB.

Czujniki mają próg zadziałania dużo poniżej wartości, które bezpośrednio zagrażają nagłą eksplozją lub poważnym zatruciem. Jednocześnie wyjścia alarmowe mogą aktywować zawory zamykające dopływ substancji gazowych do instalacji. Jeżeli potrzebujesz skutecznej ochrony, skorzystaj z naszej oferty detektorów czadu i propan butanu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry