Cęgi i zaciskowe szczęki Rems

Integralnym elementem wyposażenia każdej ręcznej lub elektrycznej zaciskarki do rur są cęgi zaciskowe, potocznie nazywane szczękami. W ofercie sklepu internetowego Zaciskaj.pl znajdziesz kilkadziesiąt modeli szczęk marki Rems – uznanego niemieckiego producenta akcesoriów i urządzeń do montażu rurociągów. Oferujemy szeroki wybór osprzętu, w który może zostać wyposażona dowolna zaciskarka do rur z naszej oferty. Wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór rozmiarów, profili i innych parametrów pozwoli wybrać odpowiednie szczęki do posiadanej przez Ciebie zaciskarki. W sprzedaży posiadamy również szczeki do łączenia instalacji gazowych, a także modele dedykowane zaciskarkom do rur PEX.

Szczęki Rems U, M, V, TH

Dostępne w naszej ofercie produkty takie jak szczęki Rems U umożliwiają wykonywanie szczelnych połączeń instalacji hydraulicznych zbudowanych z metalu. Każda oferowana zaciskarka elektryczna do rur marki PEX, jak i Rems służy również do łączenia profili z blachy stalowej. W naszym sklepie znajdziesz również różne rodzaje cęgów do wielu zastosowań.

Zastosowanie specjalnych mechanizmów o podwyższonej wydajności sprawia, że zaciskanie szczęk odbywa się z ogromną siłą, która pozwala na tworzenie niezawodnych połączeń w krótkim czasie. Produkty PEX pasują do każdego elementu, niezależnie od rozmiaru rury. Wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej cechują się podwyższoną stabilnością i długą żywotnością.

Do każdego oferowanego przez nas produktu, takiego jak zaciskarka PEX U czy Rems TH mamy również szczęki oraz cęgi do rur. Są one dodatkowo zabezpieczone przed korozją i mają czytelne oznaczenia ułatwiające pracę. Zapewniają kompatybilność profili z różnymi systemami dostępnymi na rynku.

Szczęki zaciskowe Rems

Wszystkie dostępne w naszej ofercie cęgi zaciskowe wykonane są ze specjalnie obrobionej, najwyższej jakościowo stali kutej. Dzięki dopasowaniu konturów szczęk Rems, do kształtu systemów rurowych, możliwe jest uzyskanie optymalnej precyzji zaciskania oraz maksymalnej pewności wykonywanych połączeń.

Każda szczęka Rems z naszej oferty jest produktem fabrycznie nowym i gotowym do natychmiastowego użycia. Wybierając model odpowiadający Twoim potrzebom, powinieneś uwzględnić parametry posiadanej zaciskarki oraz rodzaj łączonych ze sobą rur. Poszczególne produkty różnią się pomiędzy sobą rozmiarem oaz typem profilu stalowego, z którego zostały wykonane. W sprzedaży posiadamy cęgi zaciskowe z profili typu:

  • M (rozmiary M15-M42),
  • U (rozmiary U16-U40),
  • V (rozmiary V15-V28),
  • TH (rozmiary TH16-TH40),
  • SA (rozmiary SA15-SA35).

Osprzęt do zaciskarek ręcznych, akumulatorowych oraz pras promieniowych, który prezentujemy w tej kategorii, spełnia wszelkie niezbędne standardy oraz posiada atest do stosowania przy budowie instalacji hydraulicznych. Bardzo ważny jest wybór odpowiedniego rozmiaru szczęk dla zapewnienia odpowiedniego zacisku na rurze. Ma to szczególne znaczenie przy łączeniu instalacji gazowych oraz rur PEX, które mogą być wykonywane wyłącznie za pomocą odpowiednio dopasowanych cęgów. W razie pytań służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w dopasowaniu szczęk do posiadanej przez Ciebie zaciskarki.

Szczęki zaciskowe do zaciskarki Rems typu TH, V, M, U

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jakie są dostępne rozmiary szczęk zaciskowych Rems?

Dostępne są następujące rozmiary: M (rozmiary M15-M42), U (rozmiary U16-U40), V (rozmiary V15-V28), TH (rozmiary TH16-TH40), SA (rozmiary SA15-SA35).

Jakie są rodzaje szczęk zaciskowych?

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje szczęk zaciskowych i cęgów do rożnych zastosowań. Wyróżniamy typy takie jak M, U, V, TH i SA.

Jakie są ceny szczęk zaciskowych Rems?

Ceny cęgów zaczynają się już od 400 złotych.