Głowice Honeywell - termostat grzejnikowy, programator

W bogatej ofercie naszego sklepu znajduje się nowoczesna i funkcjonalna, programowalna głowica termostatyczna HONEYWELL TheraPro z wyświetlaczem. Stanowi ona samodzielne urządzenie elektroniczne wyposażone w mikroprocesor, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne sterowanie zaworami grzejnikowymi stosowanymi w instalacjach grzewczych.

Zastosowanie tego produktu znacząco poprawia komfort termiczny w pomieszczeniach, poprzez efektywniejszą i łatwiejszą kontrolę temperatury. Jednocześnie gwarantuje oszczędności, dając możliwość zmniejszenia kosztów zużycia energii potrzebnej do ogrzania budynku.

Wyraźny i przejrzysty wyświetlacz z dodatkowym podświetleniem znacząco ułatwia monitorowanie i kontrolowanie wszystkich parametrów. Jest bardzo czytelny, a jego konstrukcja pozwala na swobodną zmianę kąta nachylenia ekranu.

Głowice termostatyczne HONEYWELL z wyświetlaczem

Oferowane przez nasz sklep głowice termostatyczne marki HONEYWELL to produkty proste w montażu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii użytkownik ma do wyboru 3 oddzielne programy, które w określony sposób sterują temperaturą w pomieszczeniu. Do wyboru są m.in. tryby:

  • automatyczny,
  • ekonomiczny,
  • manualny,
  • wakacje,
  • przyjęcie,
  • dzień wolny.

Sama konstrukcja została dodatkowo wyposażona w specjalnie zaprogramowaną funkcję tzw. otwartego okna. Jest to opcja, która przydaje się w trakcie wietrzenia pokoju – natychmiast zamyka ona zawór, gwarantując oszczędność energii.

Bardzo energooszczędnym trybem pracy jest program „eko”, który automatycznie obniża temperaturę o 3oC. Dodatkowo można wykorzystać funkcję Optymalizacji Startu i Stopu. Wówczas termostat działa tak, by możliwie najniższym kosztem utrzymać zadaną temperaturę. Uruchamia grzejnik z wyprzedzeniem, a w chwili osiągnięcia odpowiedniej wartości zamyka go.

Funkcjonalna głowica termostatyczna TheraPro HONEYWELL

Znajdujące się w naszej ofercie głowice marki HONEYWELL z serii TheraPro z wyświetlaczem oraz Thera-5 to praktyczne rozwiązania o niewielkich rozmiarach, które charakteryzują się nie tylko bogatą funkcjonalnością, lecz także świetnym designem, pasującym do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Wszystkie oferowane konstrukcje spełniają rygorystyczne, międzynarodowe normy jakości. Są przeznaczone do instalacji w systemach ogrzewania wodnego. Mnogość opcji to efektywniejsza kontrola temperatury w pomieszczeniach i wyraźne ograniczenie strat ciepła. Skorzystaj z naszego asortymentu i ciesz się komfortem termicznym każdego dnia!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry