Głowice grzejnikowe Danfoss - sterowniki temperatury

W ofercie naszego sklepu znajdziesz głowice grzejnikowe marki DANFOSS. Produkty te należą do innowacyjnych rozwiązań smart home i umożliwiają sterowanie ogrzewaniem przy pomocy aplikacji zainstalowanej w telefonie komórkowym. Inteligentne urządzenia są proste w obsłudze oraz gwarantują oszczędności w kosztach energii i redukcję start ciepła.

Oferowane termostaty ułatwiają precyzyjne kontrolowanie temperatury, do jakiej nagrzewa się grzejnik. Dzięki temu można dokładnie monitorować zużycie energii i co za tym idzie, ograniczać związane z nią koszty. Jednocześnie nowoczesne technologie gwarantują wygodę eksploatacji.

Każda głowica termostatyczna DANFOSS jest dostarczana wraz ze specjalnymi adapterami, które ułatwiają jej montaż na zaworach o wymiarach M30x1,5 oraz konstrukcjach typu RA-N. Znajdują zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Termostatyczne głowice grzejnikowe DANFOSS

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego markowe termostaty, do których zaaplikowano nowoczesne rozwiązania smart home są przeznaczone do inteligentnych systemów zarządzających ogrzewaniem budynków, dzięki fabrycznym oraz indywidualnie zaprogramowanym schematom kontroli ciepła. Samo programowanie umożliwia również dedykowana aplikacja na smartfon DANFOSS Eco App. Głowica grzejnikowa może być konfigurowana w prosty sposób poprzez Bluetooth, z odległości do 10 metrów.

Innowacyjne funkcje nie przekreślają możliwości precyzyjnej regulacji temperatury poprzez tradycyjne sterowanie ręczne. Można ją zmieniać korzystając ze zwykłego pokrętła . Głowica jest bardzo energooszczędną konstrukcją, do której zasilania wystarczą zaledwie 2 baterie alkaliczne (lub klasyczne akumulatorki) w rozmiarze AA.

Danfoss Smart Home

Oferowane przez nasz sklep produkty Danfoss Smart Home to wysokiej klasy termostaty grzejnikowe, które umożliwiają precyzyjne sterowanie ogrzewaniem zarówno w konwencjonalny sposób, jak i poprzez dedykowaną aplikację na telefon komórkowy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają nie tylko skuteczną kontrolę temperatury w pomieszczeniach, ale pozwalają też na redukcję ilości zużywanej energii i znaczne oszczędności.

Redukcja strat ciepła, na którą pozwala głowica termostatyczna Smart, powoduje duże obniżenie rachunków za ogrzewanie. Nowoczesna technologia umożliwia jednocześnie na zapewnienie doskonałego komfortu termicznego we wnętrzach. Oferowane przez nas rozwiązania Danfoss Eco Home Bluetooth w niskiej cenie znacznie poprawiają wygodę kontroli temperatury.

Wyroby charakteryzują się wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne i niepodatnością na intensywną eksploatację. Nowoczesny wygląd sprawia, że pasują do każdego minimalistycznego wnętrza i doskonale komponują się z jego wystrojem.

Proponowane produkty Danfoss Bluetooth Smart Home to innowacyjne rozwiązania do sterowania ogrzewaniem. Jeżeli szukasz skutecznych, tanich i łatwych w obsłudze termostatów grzejnikowych – skorzystaj z naszej oferty.

Smart Home – sterowanie ogrzewaniem przez Bluetooth

Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania smart home, pozwalają na wygodne sterowanie ogrzewaniem poprzez smartfon wyposażony w Bluetooth. Programowalne tryby ułatwiają idealne dostosowanie temperatury do konkretnych potrzeb - np. w przypadku dłuższej nieobecności można aktywować tzw. program wakacyjny.

Produkty marki DANFOSS wyposażone są w rozwiązania obniżające zużycie energii, a co za tym idzie koszty działania grzejników. Jednocześnie mają czujniki, które utrzymują odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Jeżeli potrzebujesz termostatów gwarantujących najwyższy komfort termiczny – skorzystaj z naszego asortymentu!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry