Pompa kondensatu hydrauliczna Wilo

Dostępne w naszej ofercie specjalistyczne urządzenia do przetłaczania gromadzącej się wilgoci, takie jak wydajna pompa kondensatu marki WILO, pozwalają na skuteczne i szybkie podnoszenie skondensowanej cieczy m.in. w:

  • kotłach CO,
  • systemach klimatyzacyjnych,
  • instalacjach chłodniczych,
  • lodówkach i parownikach.

Charakteryzują się wysoką ekonomią pracy, dzięki niskiemu zużyciu prądu. Jednocześnie są bardzo łatwe w montażu i szybkie w konserwacji. Oferowane w wersji gotowej do podłączenia.

Cicha praca i nowoczesne wzornictwo pozwalają na zastosowanie tych urządzeń w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach. Sprzęt jest praktycznie bezobsługowy i bardzo niezawodny, co zawdzięczamy specjalnemu systemowi pomiaru poziomu napełnienia. Może pracować w temperaturze z zakresu od +5 do +40oC i spełnia normę ochrony IPX4.

Wydajna i tania pompa kondensatu WILO

Oferowane przez nas wydajne i tanie pompy kondensatu WILO znajdują zastosowanie w rozwiązaniach techniki grzewczej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Są wyposażone w przewód elektryczny ze wtyczką w wersji europejskiej lub brytyjskiej (na życzenie) i mogą być zasilane z sieci o napięciu od 100 do 240 V.

Urządzenia są wyposażone w wydajny, a zarazem ekonomiczny i cichy silnik o mocy 20 W. Ich zbiorniki, pokrywy, a także elementy zabezpieczające są wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa ABS. Sam moduł pompy został zbudowany przy użyciu solidnego polipropylenu.

Sprzęty dostępne w naszym asortymencie pozwalają na skuteczne usuwanie skroplin powstających wskutek osiągania przez wodę temperatury nasycenia pary. Mogą pracować z substancjami, których wartość pH jest większa, bądź równa 2,5.

Systemy WILO do automatycznego przetłaczania kondensatu

Profesjonalne systemy WILO do automatycznego przetłaczania kondensatu to sprawdzone rozwiązania idealne do zastosowań w widocznej zabudowie na ścianach czy kasetonach, dzięki swojemu atrakcyjnemu, minimalistycznemu designowi, który dobrze komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Wysoka wydajność, niski pobór energii i cicha oraz niezawodna praca to zalety oferowanych przez nas produktów. Jeżeli szukasz profesjonalnej pompy kondensatu, którą bez problemu zamontujesz w mieszkaniu, apartamencie lub domu jednorodzinnym – zainteresuj się naszą ofertą urządzeń marki WILO. To idealny wybór do nowoczesnego budownictwa mieszkalnego.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry