Pompy SFA - do kondensatu

Prezentujemy ofertę uniwersalnych pomp oraz pomporozdrabniaczy marki Sfa – globalnego lidera segmentu urządzeń sanitarnych dla domów i obiektów przemysłowych. Od ponad pół wieku ta francuska firma produkuje i dostarcza sprzęt do adaptacji pomieszczeń łazienkowych i higienicznych, odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Produkty Sfa, mimo swoich zaawansowanych możliwości i nowoczesnej technologii produkcji, charakteryzują się bardzo łatwym montażem i szerokimi możliwościami zastosowania. Pompy i samorozdrabniacze tej firmy uznawane są za synonim najwyższej jakości i niezawodności. Proponujemy bogaty asortyment produktów marki Sfa, z których z pewnością wybiorą Państwo idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Pompa Sfa do domu i użytku publicznego

Oferowane przez markę Sfa pompy i rozdrabniacze do brudnej wody oraz ścieków z fekaliami znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w obiektach o zastosowaniu komercyjnym: biurach, urzędach, sklepach czy centrach rozrywki. Wydajność i niezawodna konstrukcja pomp gwarantują ich odpowiednią przepustowość oraz sprawne działanie niezależnie od warunków rodzaju instalacji sanitarnej. Wybór pompy Sfa uzależniony jest od kilku istotnych czynników. Przy zakupie należ wziąć pod uwagę takie warunki jak:

  • rodzaj urządzenia – do ścieków bez fekaliów stosuje się pompy, a samorozdrabniacze znajdują zastosowanie przy montażu WC lub innego urządzenia sanitarnego,
  • lokalizacja i przeznaczenie – w ofercie Sfa znajdują się urządzenia dedykowane dla domów mieszkalnych, hoteli, firm, lokali gastronomicznych, a także różnych pomieszczeń użytkowych (pralni, piwnic, pryszniców, łazienek),
  • wysokość pompowania słupa ścieków oraz maksymalna odległość ich tłoczenia,
  • rodzaj armatury łazienkowe, mający zostać podłączony do pompy lub samorozdrabniacza (WC, umywalka, wanna, pralka, zmywarka itp.).

Pompy do kondensatu Sfa

W swoim portfolio produktów marka Sfa posiada również bogaty asortyment pomp do kondensatu z serii Sanicondens. Kwaśny kondensat, poza tym, że odpowiada za nieprzyjemne zapachy z instalacji, jest również niebezpieczny dla urządzeń c.o., klimatyzatorów oraz innych elementów instalacji. Szeroka gama pompek do kotłów kondensacyjnych o różnej mocy i wydajności zapewnia sprawne odprowadzenie skroplin z systemów grzewczych oraz chłodniczych wszędzie tam, gdzie metoda grawitacyjna okazuje się niewystarczająca lub nieskuteczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp Sfa, zapewniając fachowe doradztwo i pomoc w wyborze rozwiązań optymalnych dla domu, mieszkania lub dowolnego pomieszczenia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz