Pompy hydroforowe, cyrkulacyjne, obiegowe Grundfos

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo markowe pompy hydroforowe oraz cyrkulacyjne wyłącznie od uznanych na świecie producentów. Jednym z nich jest marka Grundfos, której bogate portfolio produktów posiadamy w swoim katalogu sprzedażowym. Oferujemy m.in. niezawodne pompy obiegowe c.w.u. Grundfos 15-14B, charakteryzujące się cichą, komfortową pracą oraz zmniejszonym poborem mocy. Jednocześnie, przygotowaliśmy bogaty asortyment akcesoriów i produktów instalacyjnych do hydroforów oraz pomp cyrkulacyjnych, obejmujący m.in. wtyczki do pomp z serii Alpha, Alpha2L oraz Magna3, umożliwiające szybki i łatwy montaż bez użycia narzędzi.

Pompy cyrkulacyjne i hydroforowe Grundfos – gwarancja najwyższej jakości

Marka Grundfos od lat przoduje na rynku niezawodnych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianego przesyłu wody. Jednym z flagowych produktów tej uznanej firmy są pompy ssące oraz obiegowe do montażu w przydomowych systemach c.o./c.w.u. oraz dużych instalacjach wielorodzinnych i przemysłowych. Marka oferuje również wydajne pompy do skroplin kondensatu dla kotłów i klimatyzatorów, a jej produkty dostępne są w 55 krajach na świecie. Jako przodująca marka na rynku, Grundfos słynie z rozwiązań kompleksowych, projektowanych i realizowanych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb swoich Klientów. To właśnie dlatego, portfolio firmy jest tak bogate i obejmuje zarówno najprostsze, jak i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Przykładem jest, chociażby dostępna w naszej ofercie pompa hydroforowa SCALA2 zapewniająca optymalne ciśnienie wody w trakcie jej zasysania. Konstrukcja urządzenia pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności na poziomie 65 litrów na minutę a wbudowany sterownik oraz zintegrowany system napędowy odpowiadają za ekonomię pracy, oraz ponadprzeciętną zwrotność sprzętu.

Pompy Grundfos w sklepie Zaciskaj.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomp cyrkulacyjnych, hydroforowych oraz pozostałych urządzeń marki Grundfos. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i akcesoriów w przystępnych cenach. W każdej chwili mogą Państwo poprosić o poradę naszego doświadczonego eksperta, który pomoże wybrać model pompy w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego, instalacji grzewczej lub przemysłowej. Połączenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, ekologicznego podejścia oraz najwyższej jakości wykonania daje gwarancję sprawności w każdych warunkach. Sprawia też, że wybrana pompa hydroforowa lub cyrkulacyjna Grundfos zapewni wydajne i ekonomiczne działanie przez długie lata.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry