Narzędzia Haupa - sklep internetowy

Oferujemy wysokiej klasy nożyce do ściągania izolacji, a także zestaw śrubokrętów marki HAUPA. Produkty są zbudowany z użyciem wytrzymałej stali, niepodatnej na korozję i odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Wkrętaki są dedykowane do wielu prac elektrycznych pod wysokim napięciem rzędu 1 kV.

Dostępne u nas ściągacze izolacji są wyposażone w ostrze hakowe powlekane azotkiem tytanu, który znacznie podnosi ich żywotność. Specjalna śruba nastawna pozwala na precyzyjną kontrolę głębokości cięcia. Ergonomiczna obudowa z poliamidu zapewnia wygodny chwyt.

W naszym asortymencie znajdziesz również profesjonalne praski do końcówek kablowych z blokadą i regulacją nacisku zaciskania oraz specjalistyczne nożyce do kabli (tzw. obcinaki), które dzięki izolacji pozwalają na pracę przy napięciu 1000 V.

Narzędzia Haupa sklep internetowy

Nasz sklep oferuje profesjonalne narzędzia marki HAUPA. Znajdziesz tu m.in. specjalistyczne programatory kluczy, a także dedykowane do maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych elementy takie jak redukcja hydrauliczna. Służą one do szybkich połączeń podzespołów układów ciśnieniowych z przewodami roboczymi.

Asortyment naszego sklepu internetowego stanowią również wysokiej klasy, solidne i trwałe narzędzia oraz wkrętaki dla elektryków marki HAUPA. Produkty pozwalają na bezpieczną pracę z napięciem do 1 kV. Wytrzymała izolacja zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przed porażaniem, co potwierdza odpowiedni atest.

Przyrządy dostępne w naszej ofercie są wyposażone w ergonomiczne nasadki poprawiające komfort i precyzję pracy. Zapewniają doskonałe obracanie w dłoni i pewny chwyt. Są dedykowane do zastosowań podczas prowadzenia nowych instalacji elektrycznych, jak i w trakcie serwisowania sprzętu i urządzeń elektronicznych.

Profesjonalne narzędzia elektrotechniczne i ręczne HAUPA dostępne w naszym sklepie wykonano z najwyższej klasy surowców takich jak hartowana stal nierdzewna. Gwarantuje to ich wieloletnią trwałość i niezawodne działanie w każdych warunkach, bez względu na intensywność eksploatacji.

Śrubokręty i nożyce do ściągania izolacji HAUPA

Profesjonalny zestaw śrubokrętów HAUPA to solidny komplet narzędzi, który można wykorzystać do pracy pod napięciem nawet 1 kV. Są wykonane z wysokiej jakości stali molibdenowo-wanadowej hartowanej indukcyjnie. Dostępne są zarówno wkrętaki płaskie, jak i krzyżakowe o różnych rozmiarach. Każda sztuka jest kontrolowana osobno, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Możesz u nas znaleźć również nowoczesne komplety wkrętaków w systemie VARIO z wymiennymi klingami umożliwiającymi pracę z obwodami prądu elektrycznego o napięciu 1000 V. Rozwiązanie – oprócz klasycznych końcówek – zawiera również ruchomą nasadkę oraz zintegrowane klucze do szaf rozdzielczych. Dodatkową zaletą jest redukcja miejsca potrzebnego do przechowywania i transportu.

Solidne i wytrzymałe nożyce do ściągania izolacji oraz śrubokręty marki HAUPA to wysokiej jakości produkty dla elektryków i elektroników. Jeżeli potrzebujesz niezawodnych wkrętaków i narzędzi do pracy pod wysokim napięciem – skorzystaj z naszego asortymentu przyrządów do profesjonalnych zadań!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry