Lokalizatory kabli Sonel, dwubiegunowy wskaźnik napięcia, program do tworzenia protokołów

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz takie produkty jak wysokiej klasy, precyzyjne testery, lokalizatory przewodów oraz analizatory jakości zasilania marki SONEL. Urządzenia pozwalają m.in. na bezdotykowe, bezpieczne wykonywanie pomiarów napięcia, a także lokalizowanie okablowania strukturalnego budynków bez znajomości dokumentacji i trasy jego przebiegu.

Dostępne u nas przyrządy umożliwiają szybkie i precyzyjne wykrywanie oraz diagnozowanie uszkodzeń w układach, a także przerw w instalacjach elektrycznych. Dzięki nim możliwe jest również śledzenie trasy rur metalowych systemów wodociągowych i CO.

Oferujemy również profesjonalne kamery termowizyjne SONEL, które pozwalają na dokładne obrazowanie rozkładu ciepła obiektów, a co za tym idzie, lokalizowanie miejsc awarii oraz określanie temperatury.

Profesjonalne oprogramowanie i przyrządy elektryczne SONEL

Funkcjonalne i rozbudowane oprogramowanie, takie jak program do tworzenia protokołów marki SONEL, pozwala na szybkie tworzenie przejrzystej i profesjonalnej dokumentacji sprawozdawczej z wyników pomiarów instalacji elektrycznych. Ma zaimplementowany szereg praktycznych narzędzi i funkcji ułatwiających codzienną pracę.

Opracowywane dokumenty są zgodne z normą PN-HD 60364-4-41. Wartości wymagane oraz ocena zmierzonych wyników są dokonywane automatycznie. Dzięki dodatkowym opcjom możemy umieszczać w protokołach zdjęcia oraz rysunki. Program ma również możliwość wydruku faktur, tabliczek opisowych i kontrolek pomiarowych.

Profesjonalne oprogramowanie oraz przyrządy elektryczne marki SONEL, dostępne w naszej ofercie, to solidne i trwałe rozwiązania gwarantujące dużą wygodę pracy i precyzję uzyskanych wyników. Jeżeli szukasz wysokiej jakości oprzyrządowania do prac i pomiarów w instalacjach elektroenergetycznych – skorzystaj z bogatego asortymentu testerów, narzędzi i aplikacji komputerowych dostępnych w naszym sklepie.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry