Dwubiegunowe testery ciągłości obwodu Fluke, mierniki natężenia oświetlania

Znajdziesz u nas takie akcesoria pomiarowe jak dwubiegunowy tester napięcia i ciągłości obwodu renomowanej marki FLUKE. Profesjonalny i precyzyjny produkt pozwala na bezdotykowe wykonywanie pomiarów – bez konieczności używania dodatkowych przewodów. Dzięki temu rozwiązanie gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy z wysokim napięciem aż do 600 V AC przy otwartych cęgach pomiarowych.

Urządzenia zostały skonstruowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii FieldSense, która umożliwia mierzenie wartości parametrów prądu elektrycznego przepływającego przez obwód w sposób bezkontaktowy i zupełnie bezpieczny dla operatora.

Precyzyjne przyrządy są zasilane z dwóch baterii AA i objęte dwuletnią gwarancją. Konstrukcje są w pełni zgodne z rygorystyczną normą EN61010 600 V CAT III. Mogą pracować w ciężkich warunkach środowiskowych.

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu FLUKE

Dostępne w naszym sklepie dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu FLUKE pozwalają na pomiar parametrów elektrycznych instalacji wykorzystujących przewody o przekrojach do 120 mm2, dzięki rozwarciu szczęk równym 17,8 mm oraz natężenia prądu do wartości 200 A. Z ich użyciem można również precyzyjnie zmierzyć rezystancję w zakresie od 1 do 100 kΩ.

Oferowane rozwiązania są również wyposażone w jednobiegunowy wskaźnik fazy. Charakteryzują się wysoką dokładnością rzędu 1% w szerokim rozrzucie mierzonych wartości. Zostały zaprojektowane zgodnie z najlepszymi praktykami nowoczesnej ergonomii, dzięki czemu wygodnie i pewnie leżą w rękach operatora wykonującego pomiary.

Wydajny system zasilania wraz z pojemnymi akumulatorami pozwalają na długą, nieprzerwaną pracę. Solidna obudowa zabezpiecza konstrukcję przed upadkiem i zalaniem. Wyraźny, podświetlany wyświetlacz gwarantuje możliwość bezproblemowego odczytu wartości pomiarów w nawet najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Precyzyjne przyrządy do pomiarów elektrycznych marki FLUKE

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu przyrządy są wyposażone we wskaźniki kolejności faz, napięcia, a także akustyczne i optyczne testery ciągłości obwodu. Mogą pracować z każdym rodzajem prądu, zarówno stałym, jak i przemiennym. Dzięki akcesoriom, takim jak nakładki ochronne na sondy oraz wygodne etui, można je łatwo przenosić i odpowiednio zabezpieczyć w trakcie transportu.

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań do pomiarów elektrycznych i lokalizacji awarii oraz przerw w obwodach zasilania – skontaktuj się z nami! Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiedni miernik do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry