Zaciskarka do rur Rems PEX akumulatorowa

W tej kategorii zgromadziliśmy wszystkie najpopularniejsze zaciskarki oraz prasy promieniowe marki Rems. Zarówno ręczne, jak i akumulatorowe urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i doskonałą precyzją wykonywania połączeń i zacisków. Jako dystrybutor produktów Rems, zapewniamy również szeroki asortyment akcesoriów do zaciskarek, m.in. szczęki oraz cęgi zaciskowe do rur o różnych średnicach. Oprócz trwałości i niezawodności swoich narzędzi niemiecki producent od lat stawia także na ergonomię. Wszystkie prezentowane przyrządy są niezwykle poręczne i wygodne w obsłudze. Dzięki temu umożliwiają wykonywanie prac instalacyjnych w trudnodostępnych miejscach, jakimi zazwyczaj są kotłownie czy pomieszczenia, w których mieszczą się węzły cieplne lub wodne.

Zaciskarki Rems – gwarancja najwyższej jakości

Wysokiej jakości zaciskarka do rur, określana także jako praska stanowi podstawowy element wyposażenia każdego hydraulika. Mając tego pełną świadomość, proponujemy wyłącznie najlepszej jakości urządzenia ręczne i akumulatorowe, a do takich z pewnością zaliczają się prasy promieniowe marki Rems. Zarówno fabrycznie nowa, jak i używana zaciskarka pozwoli Ci na wiele lat wydajnej i komfortowej pracy, dzięki pojemnym, wytrzymałym bateriom, solidnemu systemowi mocowania szczęk zaciskowych oraz swojej niezawodności.

Jeśli poszukujesz uniwersalnego poręcznego elektronarzędzia, polecamy prasę promieniową Akku Press 571013. Jej prosta konstrukcja, wytrzymały akumulator oraz przystępna cena powodują, że trudno znaleźć w tej klasie praskę o lepszych parametrach. Do bardziej zaawansowanych prac hydraulicznych polecamy zestaw, na który składa się zaciskarka Rems wraz z trzema szczękami do gazu lub rurociągów wodnych. W ofercie posiadamy również ręczne praski i zaciskarki typu Eco-Press o uniwersalnym zastosowaniu, pozwalające na łączenie wszystkich najpopularniejszych systemów rurowych.

Każda zaciskarka z naszej oferty stanowi przykład korzystnego stosunku ceny do jakości urządzenia. Zarówno w przypadku modeli sieciowych oraz akumulatorowych, jak i ręcznych pras promieniowych, na uwagę zasługuje przemyślana konstrukcja, pozwalająca na szybkie, precyzyjne i bezpieczne łączenie poszczególnych elementów instalacji wodnych, gazowych czy chłodniczych.

Zaciskarka do rur PEX akumulatorowa – cena

Profesjonalne zaciskarki PEX dostępne w naszej ofercie pozwalają na bardzo precyzyjne, a zarazem niezwykle szybkie wykonywanie złącz zaciskanych. Ich konstrukcja charakteryzuje się wysoką trwałością i zapewnia dużą siłę roboczą podczas zacisku. Każda praska do rur jest oferowana w atrakcyjnie niskiej cenie.

Niska waga i ergonomiczny, wyprofilowany kształt pozwalają na bezpieczną i efektywną pracę z użyciem oferowanych przez nas narzędzi hydraulicznych. Zaciskarka Rems to produkt, który sprzedamy Ci wraz z gwarancją producenta. Umożliwi on współpracę z kształtkami i elementami pierścieniowymi dowolnego rodzaju. Jednocześnie nasze prasy do rur pozwolą na wykonywanie mocowań w miejscach trudnodostępnych.

Przyrządy do prac instalacyjnych związanych armaturą wodną i sanitarną z naszej oferty gwarantują bardzo solidne i trwałe połączenia. Urządzenia takie jak zaciskarka akumulatorowa do rur marki PEX dostępne są w konkurencyjnych, niskich cenach. Zawsze oferujemy również fachowe wsparcie w procesie sprzedaży.

Prasa promieniowa Rems

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zaciskarek do rur oraz akcesoriów hydraulicznych marki Rems. Prezentowane produkty, takie jak zaciskarka akumulatorowa, pozwalają na wykonywanie połączeń zaciskowych w zakresie Ø 10-76 (108) mm. W razie trudności z wyborem służymy profesjonalnym doradztwem oraz szczegółowymi informacjami o właściwościach i zastosowaniu wybranych produktów z naszego sklepu internetowego. Wszystkie narzędzia, które sprzedajemy, są gotowe do natychmiastowego użytku. U nas kupisz nową lub używaną praskę do rur renomowanej firmy z gwarancją przystępnej ceny i szybkiej dostawy. Sprawdź także pozostałe akcesoria hydrauliczne oraz profesjonalne elektronarzędzia marki Rems, dostępne w pozostałych kategoriach naszej starannie wyselekcjonowanej oferty.

Prasa promieniowa Rems Pex – praska, szczęki do rur miedzianych, gazu, zaciskarka akumulatorowa cena - zaciskarki ręczne, elektryczne

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jakie zastosowanie ma zaciskarka do rur miedzianych od Rems?

Zaciskarka Rems do rur miedzianych umożliwia wykonywanie prac instacyjnych w trudno dostępnych miejscach, np. kotłownie czy pomieszczenia, gdzie mieszczą się węzły cieplne lub wodne.

Na jakie wykonywanie połączeń zaciskowych umożliwia zaciskarka do rur Rems?

Zaciskarka do rur Rems pozwala na wykonywanie połączeń zaciskowych w zakresie średnicy 10-76 (108) mm.

Jaka jest cena prasy do rur miedzianych Rems?

Ceny urządzeń Rems prasy do rur miedzianych zaczynają się od 549 złowych.