Zmiękczacz do wody BWT - armatura przyłączeniowa

W bogatym asortymencie naszego sklepu dostępne są profesjonalne zmiękczacze do wody oraz dedykowana armatura przyłączeniowa. Oferowane rozwiązania są przeznaczone zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych w niewielkich punktach usługowych. Charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, wysoką wydajnością i łatwą obsługą.

Producent do kompletu dodaje funkcjonalny tester tabletkowy umożliwiający szybki i precyzyjny pomiar twardości cieczy. Produkty dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można wygodnie dobrać odpowiednie rozwiązanie, dopasowując je do przewidywanego zapotrzebowania na wodę.

Konstrukcje są wyposażone w praktyczny, cyfrowy sterownik zwiększający wydajność pracy. Stosunkowo niewielkie wymiary sprzętu umożliwiają jego zastosowanie nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. W ofercie mamy również specjalny syfon do zmiękczacza wody.

Profesjonalna armatura przyłączeniowa do zmiękczaczy wody

Oferujemy również profesjonalną armaturę przyłączeniową multiblock inline wyposażoną w specjalne obejście typu by-pass oraz wbudowany kranik probierczy. Wyposażono je także w zawory zwrotne i odpowietrzające. Odpowiednia konstrukcja znacząco ułatwia i przyspiesza montaż zmiękczaczy wody oraz filtrów przy użyciu klasycznych węży zbrojonych.

Akcesoria montażowe umożliwiają instalację zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Mogą pracować w otoczeniu o temperaturze do 40oC, natomiast woda nie powinna być cieplejsza niż 30oC. Dają możliwość szybkiego uruchomienia urządzeń chroniących instalację przed uszkodzeniem, w tym zapobiegających gromadzeniu się kamienia i innych osadów.

Zastosowanie naszych produktów pozwala zredukować ryzyko rozwoju bakterii, wirusów i drobnoustrojów w instalacjach sanitarnych. Dostępne są również rozwiązania dodatkowo dezynfekujące wodę pitną. Wszystkie konstrukcje spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy jakości, m.in. EN 14743.

Akcesoria i syfony do kompaktowego zmiękczacza wody

Oferowane przez nas zmiękczacze i akcesoria do nich to wysokiej jakości sprzęt przygotowany do intensywnej eksploatacji. Znajdziesz u nas również specjalistyczny syfon ułatwiający odprowadzanie popłuczyn pochodzących z regeneracji. Jego konstrukcja umożliwia podłączenie dwóch przewodów – jeden do urządzenia zmiękczającego, drugi do uzdatniacza. Podczas montażu należy pamiętać o prawidłowej blokadzie węży na przyłączach przy pomocy opasek zaciskowych lub innej skutecznej metody.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg profesjonalnych produktów, wśród których dostępne są m.in. wydajne i tanie urządzenia zmiękczające wodę pitną i użytkową. Mają kompaktowe rozmiary i są w pełni automatyczne. Istnieje możliwość ich wstępnego zaprogramowania.

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na eliminacje osadów wapiennych, zainteresuj się naszą ofertą i zamów specjalistyczne urządzenia do zmiękczania wody. Dzięki nim unikniesz awarii sprzętu AGD. Poprawi się również kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci. Wybierz nasz produkt i zadbaj o siebie!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry