Sterowniki i programatory temperatury

Właściwe sterowanie kotłem centralnego ogrzewania zapewni odpowiednie parametry instalacji grzewczej w domu. Wykorzystując możliwości programatorów temperatury, mogą Państwo optymalizować zużycie opału oraz obniżać koszty eksploatacji systemu grzewczego. W trosce o najwyższy komfort regulacji kotła przygotowaliśmy bogatą gamę sterowników temperatury oraz termostatów pokojowych, które pozwolą na efektywne zarządzanie pracą urządzenia bez wychodzenia z domu. Dostępne w tej kategorii sterowniki Tybox umożliwią kontrolę temperatury, oferując jednocześnie szeroki zakres modulacji i duży, czytelny wyświetlacz. Dzięki swojej bezprzewodowej konstrukcji, wybrany z naszej oferty programator do kotła CO charakteryzuje się jeszcze szybszą instalacją w dowolnym miejscu w domu.

Jak działają bezprzewodowe programatory temperatury?

Podstawowym zadaniem każdego regulatora jest dostosowanie mocy kotła oraz sposobu jego pracy do wartości zadanej na sterowniku. Niezależnie od marki i rodzaju urządzenia, termostat grzejnikowy z programatorem to rozwiązanie, którego podstawą kontroli będzie wiec porównywanie chwilowej temperatury wylotowej kotła z wartością ustawioną w systemie i – w zależności od potrzeb – zwiększenie lub zmniejszenie mocy pracy urządzenia grzewczego. Jednak nowoczesne sterowniki temperaturowe mają również wiele innych, zaawansowanych funkcji, pozwalających uczynić proces spalania paliwa w kotle wydajniejszym i bardziej ekonomicznym. Należą do nich m.in. optymalizacja pracy zasobnika z opałem czy dostosowywanie intensywności nadmuchu. W przypadku bezprzewodowych programatorów Tybox istnieje możliwość użytkowania sterownika bez konieczności instalowania kabli do komunikacji pomiędzy kotłem a regulatorem temperatury. Wybór takiego urządzenia – oprócz łatwiejszego i szybszego montażu – daje pełną dowolność instalacji w wybranym przez siebie pomieszczeniu.

Programatory temperatury

Oferowane przez nas programatory temperatury to innowacyjne rozwiązania umożliwiające precyzyjną kontrolę ciepła i utrzymywanie komfortu termicznego w pomieszczeniach. Sterowanie urządzeniem grzewczym odbywa się przy pomocy ręcznego lub elektronicznego kontrolera, który może być umieszczony w dowolnym miejscu. Każdy dostępny u nas bezprzewodowy programator temperatury może współpracować z szeroką gamą pieców gazowych, a także kotłów CO na paliwa stałe. Zaawansowane funkcje pozwalają nie tylko na utrzymywanie właściwej ciepłoty w mieszkaniu i biurze, ale również oszczędność energii. Wyposażone w duże, czytelne wyświetlacze oraz nowoczesne układy radiowe bezprzewodowe termostaty grzejnikowe pozwalają na regulowanie pracy dowolnego urządzenia grzewczego. Wykonane z solidnych materiałów są odporne na uszkodzenia i mają minimalistyczny wygląd.

Tybox – bezprzewodowe sterowniki do kotłów c.o.

Seria nowoczesnych, domowych termostatów Tybox, produkowanych dla firmy IMMERGAS pozwala na ustawienie jednego z trzech niezależnych od siebie poziomów temperatur:

  • dziennego (komfort),
  • nocnego (ekonomicznego),
  • przeciwzamarzaniowego.

W zależności od potrzeb programator ustawia dedykowaną temperaturę na dany dzień lub w systemie tygodniowym. Uniwersalna kolorystyka sterownika oraz jego dyskretny, nowoczesny design sprawiają, że bezprzewodowy regulator Tybox doskonale pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Znajdziesz u nas również rozwiązania takie jak profesjonalny regulator temperatury marki Herz. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru termostatów pokojowych.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry