Wodomierze do zimnej i ciepłej wody - śrubunki do wodomierza

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczny sprzęt pomiarowy stosowany w instalacjach wodociągowych, taki jak wodomierz do ciepłej albo zimnej wody. Stanowią one niezbędne wyposażenie każdego mieszkania i lokalu użytkowego. Służą do kontroli zużycia cieczy i gwarantują jego rzetelne rozliczanie przez zakład wodociągowy. Są zbudowane z doskonałej jakości elementów gwarantujących im długą i niezawodną eksploatację.

Oferowane rozwiązania charakteryzują się wysoką trwałością i doskonałą precyzją pomiarów. Mogą służyć również jako tzw. liczniki główne w blokach mieszkalnych oraz domach wielorodzinnych i kompleksach biurowych. Dzięki spełnieniu wszystkich wymaganych prawem norm masz gwarancję, że nasze wodomierze są bardzo skuteczne – nie płacisz za zawyżone zużycie, które może być wykazywane przez tańsze urządzenia.

Precyzyjne wodomierze do ciepłej i zimnej wody

Dostępne w naszym asortymencie precyzyjne liczniki do ciepłej i zimnej wody to profesjonalne rozwiązania, których konstrukcja jest odporna zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i zakłócenia pracy oraz przekłamania pomiarów wynikające z fluktuacji elektromagnetycznych pochodzących z instalacji wysoko prądowych poprowadzonych w ścianach budynków.

Nasze produkty są niepodatne na działanie korozji. Mogą być eksploatowane przy dużym ciśnieniu i znacznych dobowych przepływach cieczy. Charakteryzują się także bardzo dobrymi właściwościami termicznymi – mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, przy maksymalnym strumieniu wodnym.

Profesjonalne rozwiązania są konstrukcjami o podwyższonej szczelności, a specjalne osłony odporne na zaparowanie gwarantują bezproblemowy odczyt na liczydle hermetycznym, który jest możliwy w każdych warunkach – również przy wysokiej wilgotności, np. w łazience. Są dodatkowo wyposażone w zabezpieczenia przed ingerencją z zewnątrz oraz blokadę obrotu mechanizmu liczącego, chroniącą przed przekręceniem o kąt większy niż 360o.

Szeroki wybór wodomierzy wodnych oraz śrubek i akcesoriów

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz również solidne akcesoria montażowe, takie jak śrubki do wodomierza gwarantujące prostą i pewną instalację w dowolnym miejscu systemu wodociągowego. Dostępne urządzenia zliczające ilość zużytej wody są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, m.in.:

  • solidny zawór odcinający,
  • mechanizm liczydła,
  • solidną obudowę,
  • blokady zabezpieczające licznik przed obrotem o 360o.

Produkty są odporne na uszkodzenia związane z przedostawaniem się do rurociągów substancji trących, np. piasku czy drobinek mineralnych oraz skruszonych osadów wapniowych. Mogą być montowane zarówno w pomieszczeniach gospodarczych, jak i zawilgoconych łazienkach czy kuchniach.

Precyzyjne wodomierze do wody ciepłej i zimnej, dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się wysoką trwałością i precyzją pomiarową. Są również niepodatne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Jeśli szukasz dokładnych rozwiązań mierzących zużycie wody pitnej – skorzystaj z naszej oferty.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry