Narzędzia do instalacji ogrzewania podłogowego - rozdzielacze i zawory termostatyczne

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy elementy podłogowych systemów grzewczych, a także narzędzia i akcesoria potrzebne do ich profesjonalnego montażu, wśród nich m.in.:

  • praktyczny, uniwersalny rozwijak do kabli i przewodów,
  • solidny i trwały rozdzielacz do ogrzewania,
  • funkcjonalny i precyzyjny zawór termostatyczny.

Wszystkie produkty dostępne w asortymencie charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i ponadczasową trwałością. Są odporne na intensywną eksploatację w trudnych warunkach i niepodatne na działanie korozji oraz agresywnych substancji chemicznych.

Prowadzimy również sprzedaż specjalistycznych zaciskarek do rur, tackerów do spinek instalacji podłogowych, a także ręcznych prasek łańcuchowych dedykowanych do wykonywania niezawodnych połączeń elementów systemowych. Zapraszamy do zakupów.

Uniwersalne i tanie rozwijaki do kabli i przewodów

Nasz sklep oferuje uniwersalne i tanie rozwijaki do kabli oraz przewodów, które umożliwiają rozwijanie okablowania o długości od 25 do 600 metrów. Charakteryzują się niską wagą rzędu 12 kg i dużą wytrzymałością konstrukcji. Kompaktowa budowa sprawia, że montaż urządzenia jest bardzo szybki, a po jego wykonaniu będzie ono w pełni gotowe do działania. Małe rozmiary to również łatwiejszy transport- do zestawu dołączona jest specjalna, solidnie wykonana torba.

Zastosowane rozwiązania zapewniają wysokie bezpieczeństwo eksploatacji. Sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony przed przypadkowym, samoczynnym rozwijaniem się rur ze zwoju. Jednocześnie oferuje możliwość pracy z okablowaniem o dużej wadze, nawet do 80 kg i średnicy minimalnej równej 200 mm.

Urządzenie zostało także wyposażone w specjalne uchwyty ułatwiające jego przenoszenie. Zastosowano również innowacyjną ochronę warstwy antydyfuzyjnej. Uniwersalny rozwijak jest przeznaczony do pracy z rurami PEX, PE-RT oraz ALU/PEX, a także kablami i przewodami.

Profesjonalne rozdzielacze i zawory termostatyczne do ogrzewania

Wysokiej klasy, profesjonalne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego spełniają rygorystyczne, europejskie normy jakości. Produkty wykonane są ze stali nierdzewnej i charakteryzują się odpornością na uderzenia mechaniczne oraz niepodatnością na działanie korozji.

Kołowy przekrój oferowanych wyrobów gwarantuje niskie opory przepływu. Dzięki specjalnej technologii wykonania wszelkiego rodzaju zabiegi konserwacyjne – rozkręcenie i czyszczenie elementów – są bardzo proste.

Oferujemy również funkcjonalne i trwałe zawory termostatyczne z głowicą, które ułatwiają regulację temperatury w pomieszczeniach. Są dedykowane do montażu w systemach grzewczych wykorzystujących wodę. Jeżeli szukasz wydajnych i wytrzymałych produktów, narzędzi oraz akcesoriów do rozwiązań z zakresu ogrzewania podłogowego, skorzystaj z naszej oferty!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jakiego sprzętu potrzebuję do ogrzewania podłogowego?

Do instalacji ogrzewania podłogowego potrzebne są odpowiednia narzędzia:

  • Ręczną zaciskarkę
  • Tracker do spinek ogrzewania podłogowego
  • Złączki do rur
  • Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego
  • Zawór termostatyczny
  • Rozwijak do rur

Jaki powinien być rozwijak do kabli do ogrzewania podłogowego?

Rozwijak do kabli i przewodów powinien być praktyczny i uniwersalny. Polecamy KAN PEX PE-RT ALU.

Jaki wybrać zawór termostatyczny do ogrzewania podłogowego?

Zawór termosatyczny powinien być funkcjonalny i precyzyjny. Polecamy zawór Honeywell Thera-3.