Zamrażarki do rur Rothenberger

Zaawansowane prace w obrębie instalacji hydraulicznych niekiedy wymagają zastosowania równie zaawansowanego sprzętu. Zamrażarka do rur to urządzenie, które szybko schładza ciecz płynącą w instalacji do temperatur poniżej zera, dzięki czemu wytwarza ona lodowy czop wewnątrz przewodu. Ułatwia to wykonanie wielu zadań, ponieważ lód działa jak korek powstrzymujący przepływ wody. Dzięki temu nie jest konieczne spuszczanie jej z instalacji ani zatrzymywanie pracy układu. Wystarczy wyłączyć przepływ wody w obiegu, by np. móc dokonać wymiany uszkodzonego elementu znacznie szybciej niż przy wykorzystaniu tradycyjnych technik. Zamrażarka do rur okazuje się więc przydatna przy pracach naprawczych, a także kompleksowych remontach.

Zamrażarka do rur Rothenberger – trwałość i precyzja

Nasza oferta obejmuje zamrażarki do rur Rothenberger. To zaawansowane i niezwykle precyzyjne urządzenia, podobnie jak inne narzędzia tego producenta. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów zamrażanie odbywa się bardzo szybko i jest wyjątkowo bezpieczne. Bardzo przydatnym elementem jest termometr wskazujący, czy rura jest całkowicie zamrożona. Urządzenie jest też niezwykle wszechstronne dzięki możliwości przystosowanie do przewodów o różnej średnicy. Ponadto zamrażarka współpracuje zarówno z rurami miedzianymi czy stalowymi, jak i z tworzyw sztucznych oraz wielowarstwowymi.

Każda zamrażarka do rur Rothenberger to świetny partner przy zaawansowanych pracach hydraulicznych. Jej budowa zapewnia nie tylko wysoką skuteczność, ale również elastyczność. Prosty system mocowania umożliwia pracę w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu. Urządzenia marki wyróżniają się też wyjątkową trwałością i niezawodnością, dlatego ich cena może być uważana za przystępną – to prawdziwe produkty na lata.

Zamrażarki do rur

Profesjonalne zamrażarki do rur z naszego sklepu tworzą wewnątrz przewodów specjalne czopy lodowe, które pozwalają na zablokowanie przepływu wody, a zarazem umożliwiają wytworzenie wysokiego ciśnienia. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności spuszczania cieczy roboczej z instalacji. Możemy w ten sposób szybko i sprawnie wymienić uszkodzony element i usunąć usterkę. Dostępne w naszej ofercie agregaty mrożące marki Rothenberger to nowoczesne rozwiązania wyposażone w dodatkowe czujniki, które pozwalają na precyzyjne przeprowadzenie całego procesu. Specjalnie wyprofilowane końcówki głowic umożliwiają mocowanie i prowadzenie prac w najbardziej niedostępnych miejscach i niekorzystnych warunkach środowiskowych. Na rynku znajdują się również zamrażarki do rur wykorzystujące gaz w postaci dwutlenku węgla. Parowanie CO2 zachodzi w temperaturze -79oC, co pozwala na bardzo szybkie schłodzenie rurociągów i wytworzenie czopu lodu. Są one bezpieczne dla zdrowia i szybsze od ich elektrycznych odpowiedników.

W naszym asortymencie znajdziesz kompletne zestawy zamrażarek do rur wraz z akcesoriami. Proponujemy wyłącznie sprzęt pochodzący z oficjalnej dystrybucji, o gwarantowanej jakości i sprawności. Dzięki wysokiej skuteczności narzędzia Rothenberger na pewno nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź parametry dostępnych modeli i wybierz zamrażarkę dla siebie. Z naszej strony możesz liczyć na wygodę zakupów, przystępne ceny i sprawną dostawę.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry