Gratowniki

Podczas tworzenia połączeń hydraulicznych precyzja ma ogromne znaczenie. Dlatego krawędź każdego przewodu powinna być idealnie równa. W ich uzyskaniu pomaga gratownik – niewielkie urządzenie pozwalające pozbyć się ostrych resztek materiału pozostałych na elemencie po cięciu. Powinien on wyróżniać się przede wszystkim ostrością oraz precyzją, by precyzyjnie stępić wszystkie ostre krawędzie już przy pierwszym użyciu. To poręczne i niewielkie narzędzie świetnie sprawdza się na budowach, przy remontach, podczas prac naprawczych i serwisowych. W naszej ofercie znajdziesz nadające się do profesjonalnego wykorzystania gratowniki przeznaczone do rur. Sprawdź nasze propozycje od renomowanego producenta – firmy Rothenberger.

Gratowniki ręczne Rothenberger – wygoda i precyzja

Oferujemy uniwersalne gratowniki, które sprawdzą się przy wielu pracach związanych z hydrauliką. Propozycja firmy Rothenberger obejmuje m.in. uniwersalne urządzenie wewnętrzne/zewnętrzne, które mimo niepozornego wyglądu zachwyca efektywnością. Dopracowany gratownik ręczny dzięki niewielkim wymiarom bez trudu zmieści się do skrzynki narzędziowej, a za sprawą niezwykle dopracowanej konstrukcji zachwyci Cię swoją skutecznością. Odpowiadają za nią idealnie wyprofilowane, utwardzane i polerowane ostrza ze specjalnej stali, które niwelują ostre krawędzie rur już przy pierwszym zastosowaniu. Dzięki swoim parametrom urządzenie współpracuje ze wszystkimi rodzajami materiałów, m.in. miedzią, stalą i stalą nierdzewną.

Gratowniki Rothenberger wyróżniają się wyjątkową precyzją wykonania, która odpowiada nie tylko za skuteczność, ale również za bezpieczeństwo. Ich atutem jest ponadto wygoda wykorzystania – są poręczne i efektywne. Gratownik wewnętrzno/zewnętrzny jest ponadto uniwersalny, dzięki czemu ogranicza potrzebę wykorzystania innych narzędzi.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie precyzyjne i niezawodne narzędzia dla profesjonalistów oraz wymagających amatorów. Takie są również gratowniki Rothenberger, które znajdziesz w tym dziale sklepu. Dzięki swoim parametrom użytkowym oraz trwałości na pewno nie zawiodą one Twoich oczekiwań. Sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy i złóż zamówienie już teraz, by otrzymać dostawę jak najszybciej.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry