Obcinaki do rur Rothenberger

W zasadzie nie sposób wyobrazić sobie pracę hydraulika bez zastosowania obcinaków do rur. To narzędzia o prostej budowie i bardzo ważnej funkcji, które pozwalają na dopasowanie długości przewodów hydraulicznych do wymagań instalacji. Jedną z ich najważniejszych cech jest możliwość precyzyjnego i wygodnego docięcia rury. Bardzo istotna jest jednak również możliwość uzyskania gładkiej, nieostrej i pozbawionej zadziorów krawędzi. Każdy obcinak Rothenberger to gwarancja właśnie takiego dokładnego cięcia bez zniekształcania elementu. Dzięki temu na kolejnym etapie tworzenia instalacji można uzyskać idealnie szczelne i skuteczne połączenie. To dlatego rola tego typu przyrządów jest tak istotna.

Obcinak do rur stalowych, miedzianych i plastikowych Rothenberger

Aby możliwe było dokładne tworzenie różnorodnych instalacji hydraulicznych, niezbędne są obcinaki. Nie każdy z nich ma jednak takie same parametry. To narzędzia, które różnią się m.in. przeznaczeniem. W zależności od budowy mogą nadawać się np. do cięcia rur stalowych, miedzianych lub z tworzyw sztucznych. Tylko wybór odpowiedniego przyrządu zapewni precyzyjne skrócenie rury bez zniekształcania jej, dlatego koniecznie trzeba zwrócić uwagę na tę kwestię.

Nasza propozycja obejmuje różnorodne obcinaki do rur firmy Rothenberger – jednego z najlepszych producentów wyposażenia warsztatowego i hydraulicznego. To produkty przystosowane do współpracy z różnymi materiałami, a przy tym niezwykle wygodne w użytkowaniu. Precyzyjnie opracowane ostrza zapewniają idealne cięcie w wyznaczonym miejscu, a dzięki odpowiedniej konstrukcji przyrządu jego wykonanie nie wymaga nadmiernego wysiłku. Użycie wysokiej klasy materiałów sprawia, że każdy obcinak Rothenberger wykazuje się ponadto długą żywotnością. Specjalne systemy odpowiadają zaś za bezpieczeństwo podczas eksploatacji i transportu.

W naszym asortymencie znajdziesz idealny obcinak do rur niezależnie od swoich potrzeb. Solidne narzędzia Rothenberger to najlepszy wybór dla każdego specjalisty i majsterkowicza. Proponujemy modele do rur miedzianych, stalowych i plastikowych, które na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Sprawdź i zamów!

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Do jakich rur jest obcinak Rothenberger?

Obcinak Rothenberger przeznaczony jest do rur stalowych, miedzianych i plastikowych

Gdzie mogę kupić obcinak do rur stalowych Rothenberger?

Obcinak do rur stalowych Rothenberger można zakupić w naszym sklepie internetowym.