Gratowink do rur miedzianych Rems - gratowanie rur

Uzyskanie odpowiednio gładkiej powierzchni rury lub dowolnego innego elementu przed gwintowaniem, lub montażem możliwe jest dzięki zastosowaniu profesjonalnego gratownika. W naszym internetowym sklepie z narzędziami znajdziesz bogaty wybór ręcznych produktów do gratowania rur marki Rems. Niemiecka marka od lat dostarcza rozwiązania ułatwiające codzienną pracę instalatorom oraz hydraulikom. Teraz produkty tej renomowanej firmy kupisz u nas w atrakcyjnych cenach, z bezpieczną, szybką dostawą. W ofercie mamy szeroki wybór gratownków różniących się między sobą konstrukcją, średnicą oraz zastosowaniem. Wszystko po to, by wybór sprzętu w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb nie był dla Ciebie żadnym problemem.

Gratownik Rems – idealnie gładka powierzchnia

Podstawową zaletą dostępnych w naszej ofercie przyrządów do wygładzania powierzchni jest możliwość ich użycia do dowolnego rodzaju rury. Oferowane gratowniki mogą być używane zarówno przy obróbce rur stalowych, miedzianych, jak i żeliwnych. Znajdą również zastosowanie przy gratowaniu wyrobów z tworzyw sztucznych. Skuteczna eliminacja zadziorów oraz innych pozostałości po cięciu daje gwarancję bezpieczeństwa pracy osobom zajmującym się montażem rurociągu. Sprzyja również zachowaniu prawidłowych parametrów całej instalacji oraz wykonywanych przy jej użyciu procesów przemysłowych.

Polecamy markowe gratowniki Rems, ze względu na ich najwyższą jakość oraz bogaty katalog zalet, takich jak:

  • wysoka jakość wykonania,
  • najwyższa precyzja ręcznego gratowania rur,
  • możliwość wyboru urządzenia o optymalnej średnicy,
  • szybkie wygładzanie najbardziej nierównych powierzchni,
  • możliwość zastosowania na rurach miedzianych, stalowych i żeliwnych,
  • do gratowania na zewnątrz oraz wewnątrz rury,
  • ergonomiczna, antypoślizgowa konstrukcja, zapewniająca doskonałą stabilizację.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą profesjonalnych urządzeń do likwidacji zadziorów na powierzchniach rur i elementów instalacyjnych. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Służymy profesjonalnym doradztwem, oferując swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o gratowniki i inne urządzenia hydrauliczne.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jak uzyskać gładką powierzchnię rury?

Do uzyskania gładkiej powierzchni rury polecamy gratowniki do rur Rems.

Do jakich rur gratownik Rems będzie odpowiedni?

Gratownik Rems może być używane do obróbki rur stalowych, miedzianych, jak i żeliwnych.

Jakie są zalety gratowników Rems?

Najwazniejsze zalety gratowników Rems to wysoka jakość wykonania, najwyższa precyzja ręcznego gratowania rur, szybkie wygładzanie najbardziej nierównych powierzchni i wiele więcej.