Gwintownice Rems

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór markowych urządzeń do gwintowania rur stalowych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze narzędzia w pełni dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. W sprzedaży na terenie Gdańska posiadamy wyłącznie wysokiej klasy artykuły hydrauliczne takie jak gwintownice do rur od uznanych producentów, m.in. marki Rems, która od ponad 100 lat dostarcza wydajne i niezawodne artykuły ręczne oraz elektromechaniczne.

Odpowiednio dobrany gwintownik do rur pozwala na wykonywanie niezbędnych czynności szybciej i z większą precyzją. Wysoka jakość, z której słyną gwintownice do rur Rems, gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie sprzętu. Oferujemy również specjalistyczne narzędzia i elektronarzędzia marki Amigo. Profesjonalne urządzenia, które znajdziesz w tej kategorii, oferowane są w zestawach z główkami gwintującymi o najpopularniejszych rozmiarach.

Ręczne gwintownice Rems – Eva i Amigo

Dostępne w naszym asortymencie gwintownice ręczne do rur stalowych marki Rems umożliwiają wykonywanie dopasowanych połączeń gwintowanych pomiędzy elementami systemów hydraulicznych ze stali. Specjalnie wyprofilowane szczęki zapewniają bezpieczną i precyzyjną pracę operatora. Każdy gwintownik do rur jest wyposażony w szereg dodatkowych końcówek oraz akcesoriów umożliwiających mocowanie gwintów różnej klasy. Są wykonane z materiałów odpornych na uderzenia i działanie korozji. Profesjonalna gwintownica ręczna do rur stalowych oferowana jest przez nasz sklep z narzędziami w niskiej cenie. Pozwala na eksploatację w trudnych warunkach budowlanych i charakteryzuje się wysoką niezawodnością oraz wieloletnią trwałością.

Gwintownica Rems – jakość i niezawodność

Wysokiej klasy produkty do gwintowania marki Rems stanowią odpowiedź producenta na potrzeby współczesnego przemysłu oraz branży instalacyjnej i hydraulicznej. Wykonana z trwałych materiałów gwintownica ręczna to wygodne i proste w obsłudze urządzenie, które zapewnia jednocześnie wysoki komfort pracy. Każdy produkt z naszej oferty posiada rączki powlekane specjalnym, antypoślizgowym tworzywem, co znacznie ułatwia gwintowanie rur nawet w ekstremalnych warunkach. Oferowane przez nas ręczne gwintownice Rems sprawdzają się zarówno przy zastosowaniach profesjonalnych, jak i przy dokonywaniu prostych przeróbek w domowych instalacjach grzewczych i wodociągowych. Z tego powodu polecamy je również do gospodarstw domowych, jako uzupełnienie posiadanego parku narzędziowego. Do najważniejszych zalet ręcznych gwintowników do rur Rems zaliczają się m.in.:

  • niezawodność i wysoka jakość wykonania,
  • szeroki wybór główek gwintujących o różnych średnicach,
  • precyzja i szybkość wykonywanych prac,
  • możliwość gwintowania rur w najtrudniejszych warunkach,
  • konstrukcja oparta na grzechotce, pozwalająca wykonywać ruchy w zasięgu rąk,
  • możliwość zmiany kierunku gwintowania.

W naszym sklepie znajdziesz również specjalistyczne produkty takie jak sterownik CO marki Komfort oraz profesjonalne wyroby Fluka Polska. Zamów już dziś lub skontaktuj się z nami po więcej informacji. Markowe gwintowniki wraz z akcesoriami pozwolą Ci szybko i bez problemu nagwintować każdą rurę stalową lub żeliwną – sprawdź naszą ofertę!

Gwintownica ręczna – Rems Amigo i Eva do rur stalowych

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Do czego służą gwintownice Rems?

Gwintownice Rems służą do wykonania niezbędnych czynności szybciej i z większą precyzją. Gwintownice służą do wykonywania dopasowanych połączeń gwintowanych pomiędzy elemntami systemów hydraulicznych ze stali a rurami stalowymi.

Jakie są zalety gwintownic Rems?

Zalety gwintownic do rur Rems to: niezawodność i wysoka jakość, szeroki wybór główek gwintujących, precyzja i szybkość wykonywanych prac i wiele więcej!

Do czego są gwintownice Rems?

Gwintownice Rems sprawdzą się przy profesjonalnych pracach, jak i przy domowych, prostych przeróbkach instalacji grzewczej i wodociągowej.