Pompy kontrolne Rems

Do zapewnienia właściwych parametrów pracy prostych i najbardziej zaawansowanych technologicznie instalacji wykorzystuje się pompy kontrolne. Urządzenia te, wyposażone w odpowiednio pojemny zbiornik na wodę lub inny czynnik roboczy (np. olej), znajdują zastosowanie w systemach grzewczych, chłodniczych, klimatyzacjach oraz wielu innych środowiska roboczych. Pompa kontrolna powinna charakteryzować się wysoką sprawnością, łatwym utrzymaniem w czystości oraz szerokim zakresem ustawiania i regulacji ciśnienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego przemysłu, oferujemy szeroki wybór pomp kontrolnych i ciśnieniowych Solar-Push marki Rems – uznanego niemieckiego producenta, który od lat dostarcza solidny i niezawodny osprzęt do instalacji hydraulicznych.

Pompy Push Rems

Staranie wybrana kolekcja pomp marki Rems odpowiada na potrzeby zarówno tych, którzy szukają prostego rozwiązania do przydomowej instalacji grzewczej, jak i wszystkich tych, którzy potrzebują zaawansowanego technologicznie sprzętu do zastosowań przemysłowych. Samozasysające pompy kontrolne Push marki Rems charakteryzuje automatyczne napełnianie, płukanie instalacji oraz jej odpowietrzanie, a wszystko to w trakcie jednego cyklu pracy. Znajdują zastosowanie m.in. w systemach solarnych czy ogrzewaniu podłogowym. Jednak z powodzeniem możesz zainstalować wybrane urządzenie w klasycznej, grzejnikowej instalacji C.O. Wysokowydajne maszyny wyposażone są w stabilne pojemniki z tworzyw sztucznych, które łatwo możesz utrzymać w czystości. Przemyślana konstrukcja pomp kontrolnych, przejawiając się w odpowiednim usytuowaniu filtrów, zaworów oraz manometrów, pozwala na ich bezobsługową, wygodną eksploatację. Modele dostępne w tej kategorii charakteryzuje wzmocniona obudowa oraz trwałość zastosowanych materiałów, pozwalających na wydajną pracę pompy w każdych – również skrajnych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń Solar-Push oraz pozostałych modeli pomp kontrolnych marki Rems. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie składania zamówienia. Gwarantujemy, że wszystkie zakupione produkty trafią do Ciebie w pełni sprawne, gotowe do natychmiastowego montażu i użytkowania.

Pompy kontrolne i ciśnieniowe Rems Solar Push z wysoką sprawnością

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz