Przepychacz ciśnieniowy do rur Rems

Niedrożna rura może prowadzić do poważnej awarii instalacji wodnej, grzewczej lub sanitarnej. Różne mogą być przyczyny gromadzenia się osadów lub nieczystości wewnątrz rur, jednak w każdym przypadku problem pomoże rozwiązać wysokiej klasy przepychacz sanitarny w niskiej cenie. Szeroką gamę tych urządzeń znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy zarówno proste, jak i zaawansowane technologicznie przepychacze do kanalizacji o odpowiedniej mocy i zakresie wytwarzanego ciśnienia. Wspólny mianownik, który łączy wszystkie oferowane przez nas urządzenia, to ich wysoka jakość wykonania, idąca w parze z niezawodnością. Asortyment naszego sklepu umożliwia dokładne przepychanie rur w Gdańsku. Szybko i bezpiecznie przeczyścisz każdy element instalacji, przywracając mu właściwą drożność i parametry pracy.

Przepychacze ciśnieniowe – poznaj naszą ofertę

W starannie wyselekcjonowanej kolekcji produktów zebraliśmy wyłącznie najlepsze urządzenia od cenionych producentów. Elektryczne maszyny do przepychania rur kanalizacyjnych, wodociągowych oraz innych typów instalacji pracują cicho i sprawnie, gwarantując komfort i ergonomię użytkowania. Oferujemy m.in. przepychacze marki Rems – cenionego producenta narzędzi hydraulicznych oraz produktów do obróbki rur. Większość dostępnych w tej kategorii udrażniaczy sprawdzi się przy przepychaniu rur miedzianych, stalowych, mosiężnych, żeliwnych, a także z tworzyw sztucznych, jak PCV (rury kanalizacyjne) czy PEX.

Wydajność dostępnych w sprzedaży przepychaczy uzależniana jest od mocy silnika, maksymalnej ilości obrotów, zakresu pracy spirali czy wytwarzanego ciśnienia. Maszyny, które proponujemy, dzięki swojej konstrukcji i parametrom technicznym, dobrze radzą sobie zarówno z mniej uciążliwymi zanieczyszczeniami, jak i najtwardszymi złogami zalegającymi w rurach. Większość modeli jest w pełni bezobsługowa, a ich odpowiednie zabezpieczenie chroni przed rozbryzgiwaniem wody wokół miejsca pracy. Oferujemy także przyrządy takie jak wykrywacz i zaciskarka do rur PCV.

Ciśnieniowy przepychacz do rur – cena

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalnym przepychacz ciśnieniowy do rur w niskiej cenie. Konstrukcje są dedykowane do czyszczenia instalacji wodnych, kanalizacyjnych i sanitarnych. Pozwalają na łatwe i szybkie udrożnienie opływów pionowych budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Zatkane rury kanalizacyjne to częsty problem. Nasz sklep oferuje rozwiązania, które umożliwiają ciśnieniowe przepychanie rur. Dzięki wyposażeniu w szeroką gamę końcówek myjących i przewodów są bardzo wszechstronne w zastosowaniu. Zbudowano je z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Każda oferowana maszyna do przepychania rur ma wydajny i niezawodny silnik dużej mocy. Wysokie ciśnienie robocze umożliwia skuteczne i bezproblemowe czyszczenie nawet najbardziej zapchanych odpływów bez konieczności ingerencji mechanicznej.

Mocne jednostki napędowe i niezawodne układy hydrauliczne w przepychaczach wysokociśnieniowych odpowiadają za skuteczne udrażnianie najbardziej skomplikowanych połączeń i instalacji rurowych. Każde z urządzeń współpracuje z bogatym zestawem dedykowanych oraz uniwersalnych końcówek i adapterów, skutecznie ułatwiających udrażnianie kanalizacji czy przepychanie rurociągów.

Ciśnieniowy przepychacz do rur, kanalizacji – Rems Cobra - urządzenie, elektryczna maszyna

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jaki jest najlepszy ciśnieniowy przepychacz do rur?

Polecamy ciśnieniowy przepychacz do rur firmy Rems.

Do czego jest ciśnieniowy przepychacz do rur?

Ciśnieniowe przpychacze do rur dedykowane są do czyszczenia instalacji wodnych, kanalizacyjnych i sanitarnych.

Jaka jest wydajność ciśnieniowych przepychaczy do rur Rems?

Wydajność uzależniona jest od mocy silnika, maksymalnej ilości obrotów, zakresu pracy spirali oraz wytarzanego ciśnienia.