Klucz żabka zaciskowa Rothenberger

Wśród podstawowych narzędzi warsztatowych i budowlanych klucze hydrauliczne różnego rodzaju są jednymi z bardziej wszechstronnych. Wyróżniamy wiele rodzajów tych przyrządów, które spełniają wiele istotnych zadań. Umożliwiają one odkręcanie i przykręcanie nakrętek, śrub, łączników i innych elementów z gwintami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Przez to są niezastąpione zarówno podczas budowy i remontu, jak i w pracach hydraulicznych czy warsztatowych. Odpowiednie dopasowanie narzędzia takiego jak żabka hydrauliczna do konkretnej kategorii prac i parametrów odkręcanej lub przykręcanej części o zaś podstawa dla sprawnego wykonania zadania. W naszym asortymencie znajdziesz najwyższej jakości klucz nastawny żabka oraz wiele innych przydatnych produktów.

Różnorodne klucze – żabka zaciskowa i nie tylko

Prezentowany klucz typu żabka to najprostsze narzędzie nastawne, czyli z regulowanymi szczękami. Prosta regulacja z użyciem specjalnej śruby umożliwia dopasowanie ich rozstawu do wymiarów odkręcanego lub przykręcanego elementu. Dzięki temu stalowe ramiona mogą się idealnie zacisnąć wokół niego. To dlatego nastawna żabka bywa nazywana również zaciskową. Jej „krewniakiem" jest klucz szwedzki z płynną regulacją rozpiętości. W tym przypadku za ich ułożenie odpowiada drobna nakrętka umieszczona na jednej z rękojeści. Za jej pomocą można również docisnąć chwytak dla pewniejszego złapania przedmiotu. Dzięki specjalnej budowie narzędzie ułatwia odkręcanie nawet mocno osadzonych śrub.

Klucz nastawny lub zaciskowy typu żabka to ważny element w ekwipunku każdego fachowca, a także niejednego majsterkowicza. Dzięki możliwości przystosowania rozpiętości ramion do konkretnej pracy tego rodzaju wyposażenie znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach. Przy wykonywaniu instalacji grzewczych niezastąpiony może być z kolei przyrząd stopniowy z grzechotką. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalny model przystosowany do przykręcania i odkręcania zaworów oraz łączników o różnej średnicy.

Klucz zaciskowy żabka

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalny klucz zaciskowy typu żabka w niskiej cenie. Pomaga on w sprawnym i bezpiecznym odkręcaniu i przykręcaniu elementów montażowych (np. śrub i nakrętek) podczas prac hydraulicznych i budowlanych. Wykonany z wysokiej jakości stopów metali charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wieloletnią trwałością. Ogromną zaletą tych przyrządów jest możliwość regulacji poprzez specjalny mechanizm, dzięki któremu szwedzki klucz nastawny może być dopasowany do rur o dowolnych wymiarach. Wykorzystanie tzw. pokrętła ślimakowego gwarantuje precyzyjny ruch i sprawia, że narzędzie staje się bardzo uniwersalne. Dostępne u nas klucze i żabki zaciskowe to produkty skonstruowane z dbałością o ergonomię. Wyprofilowana rączka zapewnia bezpieczny chwyt i zapobiega wypadnięciu przedmiotu z rąk lub ściśnięciu palców dłoni. Pokryte są materiałem antypoślizgowym, a przy tym trwałe i bardzo solidne.

Wszystkie dostępne produkty charakteryzują się przemyślaną budową, dzięki czemu świetnie leżą w dłoni i ułatwiają wykonywanie zamierzonych zadań. Każdy klucz wykonany jest też z najlepszych materiałów, co przekłada się na jego trwałość i niezawodność. Przekonaj się sam!

Klucz nastawny żabka zaciskowy, stopniowy, zestawy – Rothenberger

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jaka jest polecany klucz żabka?

Polecamy klucz żabka od firmy Rothenberger.

Jaka jest cena klucza nastawnego/zaciskowego żabka?

Ceny kluczy nastawnych i zaciskowych Rothenberger zaczynają się już od 221 złotych.