Obcinaki do rur Rems - narzędzia ręczne do skracania rur

Konieczność precyzyjnego docięcia rury wodociągowej, grzewczej lub gazowej może pojawić się przy budowie bądź remoncie dowolnej instalacji. W takich przypadkach niezastąpionym urządzeniem jest profesjonalny obcinak do rur stalowych marki Rems, umożliwiający szybkie i precyzyjne uzyskanie wymaganego wymiaru. W tej kategorii znajdziesz bogaty asortyment narzędzi ręcznych marki Rems, produkującej niezawodne, komfortowe w użyciu obcinaki hydrauliczne. Nasza oferta obejmuje również dedykowane kółka tnące oraz inne akcesoria wymienne, umożliwiające komfortową pracę z obcinakiem. Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, produkty dostępne w tej kategorii zapewnią Ci szybkie i bezpieczne obcinanie oraz docinanie rur do potrzebnych długości, także w miejscach, gdzie swobodny dostęp do rurociągu jest utrudniony.

Obcinaki Rems – najwyższa jakość w przystępnej cenie

Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się wprowadzić do swojej oferty obcinaki renomowanej niemieckiej marki Rems. Od lat produkty tej firmy znajdują uznanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i u profesjonalistów. Dzieje się tak za sprawą zalet, jakimi odznaczają się narzędzia do cięcia rur stalowych. Ich ostrza gwarantują minimalną ingerencję w obrabiany materiał, co pozwala na wykonanie delikatnego i niezwykle precyzyjnego docięcia. W ten sposób już na etapie skracania rury możesz wyeliminować powstanie zadziorów i zadr wymagających gratowania. Obcinak Rems jest również doceniany ze względu na swoją kompaktową budowę, która pozwala na dokonywanie cięć w najbardziej ciasnych i trudnodostępnych zakamarkach. Nie bez znaczenia jest również uniwersalne zastosowanie tych narzędzi, co pozwala wykorzystywać jeden obcinak do rur miedzianych, stalowych, mosiężnych czy żeliwnych. Uzyskiwanie idealnie prostopadłego cięcia możliwe jest z kolei dzięki szerokiemu, dokładnemu łożyskowaniu kółka tnącego. Jednocześnie, odpowiednio duże pokrętło zapewnia łatwe cięcie, nawet w przypadku najtwardszych materiałów.

Narzędzie ręczne do skracania rur

Oferowana przez nas profesjonalna obcinarka to narzędzie ręczne do skracania rur dedykowane do specjalistycznych zastosowań podczas prac hydraulicznych i budowlanych. Każdy obcinacz jest dostosowany do pracy z wymagającymi materiałami, takimi jak: miedź, stal nierdzewna, aluminium czy mosiądz. Wyposażony w precyzyjne kółko tnące zapewnia bezpieczna i szybkie cięcie.

Dostępne u nas obcinarki do rur stalowych marki Rems to solidne i trwałe przyrządy warsztatowe wykonane z doskonałej jakości surowców, które charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i intensywną eksploatację w trudnych warunkach. Są niepodatne na działanie wilgoci oraz korozję.

Produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą od zaufanych dostawców i objęte są gwarancją producenta. Umożliwiają prowadzenie specjalistycznych prac związanych z obcinaniem i docinaniem elementów przesyłowych instalacji wodnych, sanitarnych oraz centralnego ogrzewania na terenie budowy nowych obiektów.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie najpopularniejsze modele profesjonalnych obcinaków do rur marki Rems. Potrzebujesz szczegółowych informacji? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych produktów? Napisz lub zadzwoń do nas – z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie odnośnie do urządzeń i akcesoriów hydraulicznych z naszego sklepu internetowego.

Obcinak do rur Rems MINI, RAS CU INOX – narzędzie, kółko tnące do ręcznego skracania

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Do czego służą obcinaki do rur Rems?

Obcinaki do rur Rems służą do skracania rur, dedykowane do specjalistycznych rozwiązań i pracy z wymagającymi materiałami.

Jakie jest polecane ręczne narzędzie do skracania rur?

Polecamy obcinaki do rur firmy Rems.

Jaka jest cena ręcznego obcinaka do rur Rems?

Ceny urządzeń Rems do obcinania rur zaczynają się już od 109 złotych.