Detektory gazu, wykrywanie tlenku węgla IV

W ofercie naszego sklepu mamy specjalistyczne detektory gazu i czadu, które zapewniają wysoki poziom ochrony, zabezpieczając osoby przebywające w pomieszczeniach przed dużym stężeniem substancji lotnych, które mogą zagrażać ich zdrowiu, a nawet życiu. Czujniki są przeznaczone zarówno do zastosowań domowych, jak i w obiektach użyteczności publicznej oraz szkolnych pracowniach chemicznych.

Produkty są dedykowane do montażu podsufitowego na wysokości nie większej niż 30 cm pod nim. Pozwala to na skuteczne wykrywanie tlenku węgla, który zbiera się właśnie w górnej strefie pomieszczeń, gdyż jest lżejszy od powietrza.

Oferowane przez nas rozwiązania typu DK-nn pozwalają na ciągły monitoring stężenia groźnych substancji wybuchowych i trujących, a także freonów. Powinny być stosowane wszędzie, gdzie zachodzi ryzyko emisji szkodliwych gazów.

Profesjonalne detektory czadu i gazu

Tanie i profesjonalne detektory czadu marki GAZEX to wysokiej klasy rozwiązania, które w skuteczny sposób sygnalizują przekroczenie bezpiecznej wartości substancji lotnych w powietrzu, takich jak tlenek węgla czy metan. Alarm ma postać zarówno dźwiękową, jak i błyskową. Jednocześnie istnieje możliwość podłączenia czujek do zewnętrznych systemów. Wówczas – w chwili zagrożenia – aktywowane są wyjścia, które mogą np. odcinać dopływ gazu do instalacji. Warto je stosować w pomieszczeniach takich jak:

  • domowe i osiedlowe kotłownie,
  • łazienki oraz kuchnie z urządzeniami gazowymi,
  • techniczne pokoje, gdzie przebiegają instalacje LPG.

Dostępne u nas produkty mogą pracować zarówno zasilane napięcie 230 V AC, jak i w systemach niskoprądowych na 12 V DC. Są przeznaczone do pracy w szerokim zakresie temperatur od -10oC do +40oC, a okresowo od -20oC do +50oC przy wilgotności względnej na poziomie 95%.

Ulatniający się gaz stanowi ogromne niebezpieczeństwo, grożąc zarówno eksplozją oraz pożarem, jak i zatruciem osób postronnych. Jeżeli chcesz skutecznie zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami działania tlenku węgla i substancji gazowych – skorzystaj z naszej oferty profesjonalnych detektorów czadu!

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry