Głowice grzejnikowe Herz, Oventrop, Purmo, elektryczne zawory grzejnikowe termostatyczne Danfoss

Oferujemy wysokiej klasy termostatyczne głowice grzejnikowe, charakteryzujące się precyzją i solidnością wykonania, dużą funkcjonalnością oraz prostotą użytkowania i świetnym, nowoczesnym designem. Znajdziesz tutaj zarówno tradycyjne rozwiązania ze sterowaniem mechanicznym, jak i innowacyjne urządzenia programowalne, elektroniczne.

Nasze produkty mają niewielkie rozmiary i są energooszczędne, o czym świadczy klasa A ich efektywności energetycznej. Mogą być montowane i wykorzystywane do kontroli instalacji wodnych, grzewczych i gazowych. Ich konstrukcja jest w pełni zgodna z wymogami polskich, jak i europejskich norm.

Dostępne u nas rozwiązania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracą i są wyjątkowo proste w czyszczeniu. Można je kupić zarówno z obudową w wersji białej, jak i chromowanej, dzięki czemu łatwo je dopasować do wyglądu i stylu każdego wnętrza.

Funkcjonalne i trwałe głowice grzejnikowe termostatyczne

Wysokiej jakości, funkcjonalne i trwałe termostatyczne głowice grzejnikowe charakteryzują się specjalną powierzchnią o dużej gładkości, której struktura utrudnia gromadzenie się pyłu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od 7 do 28oC i są wyposażone w tzw. funkcję antyzamarzania. Dostępne w wersjach z przyłączem M30x1,5 mm mogą być montowane bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Oprócz klasycznych sterowników do zastosowań domowych oferujemy także elementy o wysokiej odporności termicznej, mogące pracować w temperaturach rzędu 110oC. Nadają się do stosowania w instalacjach zasilanych gazem. Charakteryzują się również dużą niezawodnością i niepodatnością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysokie zapylenie czy uderzenia.

Wszystkie produkty z naszego asortymentu to nowoczesne, ergonomiczne konstrukcje, które dodatkowo wyposażone są w czujniki cieczowe. Można je stosować zarówno w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Szeroki wybór praktycznych i tanich głowic grzejnikowych

W naszym asortymencie znajdziesz także szeroki wybór takich rozwiązań, jak praktyczna i nowoczesna, programowalna głowica termostatyczna wyposażona w autonomiczny sterownik elektroniczny, który ułatwia kontrolowanie położenia zaworu grzejnikowego w instalacji grzewczej. Pozwalają one na znaczną redukcję zużycia energii, a co za tym idzie, obniżenie kosztów rachunków za ogrzewanie mieszkania.

Produkty TheraPro mają wiele innowacyjnych funkcji podnoszących komfort i efektywność użytkowania, takich jak wyraźny wyświetlacz z podświetleniem i kilka zaprogramowanych trybów pracy:

  • automatyczny,
  • ręczny,
  • eko,
  • wakacje,
  • przyjęcie,
  • dzień wolny.

Dodatkowo zostały wyposażone w opcję „otwartego okna”, która natychmiastowo zamyka zawór podczas wietrzenia pomieszczenia. Istnieje również możliwość wyboru produktu z modułem Bluetooth, który pozwala na mobilną kontrolę zaworu z poziomu prostej aplikacji. Jeżeli szukasz nowoczesnych głowic termostatycznych do grzejników, skorzystaj z naszej oferty innowacyjnych rozwiązań sterowania ciepłem. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jacy są producenci głowic grzejnikowych?

Polecamy tych producentów: Danfoss, Honeywell i Purmo.

Jakie funkcje ma głowica grzejnikowa Honeywell TheraPro?

Honeywell TheraPro ma kilka trybów pracy, w tym tryb automatyczny, ręczny, eko, wakacje, przyjęcie oraz dzień wolny.

Czy są głowice grzejnikowe smart home?

Tak, w naszym sklepie znajdziesz głowice grzejnikowe, którymi można sterować za pomocą aplikacji w telefonie.