Pompy hydroforowe Wilo, Grundfos i SFA - pompa kondensatu

W tej kategorii czekają na Państwa niezawodne, starannie wyselekcjonowane pompy obiegowe i hydroforowe dedykowane domowym oraz dużym instalacjom wodnym i systemom centralnego ogrzewania. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo solidnej i łatwej w eksploatacji pompy cyrkulacyjnej do kotła grzewczego, czy interesuje Państwa pompa hydroforowa do czerpania wody z własnego ujęcia, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wszystkie dostępne w sprzedaży urządzenia oraz bogata paleta akcesoriów, takich jak wtyczki czy neutralizatory kondensatu, to produkty renomowanych marek, m.in.: Grundfos, Sfa czy Wilo. Zróżnicowana gama parametrów i funkcji pozwoli wybrać odpowiedni sprzęt do małych budynków mieszkalnych, jak i większych obiektów o niestandardowym zastosowaniu i wymaganiach grzewczych.

Pompy hydroforowe do wody

W przypadku wody pozyskiwanej ze studni głębinowej lub innego, niezależnego od sieci wodociągowej ujęcia, niezbędne jest jej szybkie i niezawodne dostarczanie do końcowych odbiorników lub aparatów zasilających instalacje. Urządzeniem, które to umożliwia, jest pompa hydroforowa, określana często pompą ssącą lub po prostu hydroforem. Jest ona szczególnie polecana w przypadku studni wierconych na głębokość mniejszą niż 8 m. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór pomp ssących jednowirnikowych oraz z większą ilością wirników, dedykowanych dużym instalacjom. Każdy z wybranych produktów umożliwi pompowanie wody pitnej, zapewniając odpowiednie parametry oraz wydajność dostosowaną do potrzeb gospodarstwa domowego lub firmy. Oprócz hydroforów w sprzedaży posiadamy również m.in. dedykowane akcesoria oraz niezbędny osprzęt instalacyjny.

Pompy cyrkulacyjne

Drugą, równie ważną kategorią urządzeń stosowanych w domowych instalacjach są pompy cyrkulacyjne, znane również jako pompy obiegowe c.o. i c.w.u. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzają się w instalacjach cieplnych, a ich podstawowym zadaniem jest wymuszenie obiegu czynnika grzewczego oraz ciepłej wody użytkowej. Ich zastosowanie pozwala na montaż rur i przewodów cieplnych o mniejszej średnicy, a tym samym na przyspieszenie obiegu medium. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego ciśnienia roboczego pompa cyrkulacyjna zapobiega również oporom instalacji, wywołanym m.in. jej konstrukcją, kamieniem gromadzącym się wewnątrz rur, twardą wodą lub innymi czynnikami. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą gamą oferowanych rozwiązań oraz do kontaktu w celu uzyskania fachowej porady.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jacy są producenci pomp hydroforowych?

W naszym sklepie znajdziesz produdentów takich jak Wilo, Grundfos i SFA.

Jak filtrować wodę ze studni?

Do filtrowania wody ze studni zalecamy skorzystać z pomp hydrofotowych.