Narzędzia Haupa, Fluke i Sonel - lokalizatory przewodów, testery elektryczne - sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne testery napięcia, lokalizatory przewodów, kamery termowizyjne, a także specjalistyczny ściągacz izolacji z ostrzem hakowym. Produkty uznanych na świecie marek FLUKE, SONEL oraz HAUPA to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności nawet podczas pracy w najtrudniejszych warunkach.

Oferowane narzędzia charakteryzują się dużą precyzją działania i są odporne na intensywną eksploatację. Dodatkową ochronę przed przedwczesnym zużyciem stanowią obudowy z wytrzymałych tworzyw sztucznych, takich jak poliamid.

Renomowane certyfikaty międzynarodowe TÜV i GS potwierdzają solidność naszych rozwiązań. W asortymencie mamy również praski do końcówek kablowych, zestawy śrubokrętów, multimetry cyfrowe oraz dedykowane akcesoria, takie jak futerały i przewody pomiarowe.

Profesjonalne testery napięcia i lokalizatory przewodów

Dwubiegunowy tester napięcia wraz z opcją sprawdzania ciągłości obwodu to wysokiej klasy narzędzie marki FLUKE. Charakteryzuje się łatwością obsługi, czytelną prezentacją wyników precyzyjnych pomiarów, a jednocześnie spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa EN 61243-3:2010. Zapewnia niezawodną pracę w każdej sytuacji.

Mierniki mogą pracować zarówno przy pomiarach prądu stałego, jak i zmiennego. Pomiary w słabych warunkach oświetleniowych ułatwia iluminacja LED-owa oraz podświetlany wskaźnik wraz z innowacyjną sygnalizacją wibracyjną. Dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w latarkę i funkcjonalny wyłącznik RCD.

Specjalistyczne lokalizatory przewodów i kabli pozwalają na łatwe, szybkie i bardzo precyzyjne wykrywanie tras kablowych w:

  • podłogach,
  • ścianach,
  • sufitach,
  • murach.

Dzięki nim możliwe jest również zlokalizowanie awarii, zwarć i przerw w instalacjach, a także odtworzenie przebiegu okablowania strukturalnego w całym obiekcie. Dodatkową funkcją jest trasowanie rur instalacji wodnych i grzewczych.

Kamery termowizyjne i ściągacze izolacji z ostrzem hakowym

W naszym internetowym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy kamery termowizyjne oraz bezdotykowe termometry na podczerwień. Przyrządy cechują się wieloma pozytywnymi właściwościami, wśród których warto wymienić:

  • odporność na działanie kurzu i wody (spełniają normę IP54),
  • wytrzymałość obudowy – niepodatność na upadek z kilku metrów,
  • ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodny i pewny chwyt,
  • dużą dokładność, dzięki zastosowaniu specjalnych czujników.

Dostępne u nas urządzenia pomiarowe pozwalają na określenie temperatury ciał stałych w każdych warunkach. Gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatację i powtarzalność wyników.

Akcesoria z naszej oferty, takie jak ściągacze izolacji z ostrzem hakowym, to solidne narzędzia z elementem roboczym pokrytym azotkiem tytanu. Pozwala to na szybsze, bezpieczniejsze i bardziej precyzyjne cięcia. Jednocześnie zwiększa żywotność noża. Jeśli szukasz tanich i profesjonalnych produktów elektroinstalacyjnych i pomiarowych – skorzystaj z naszej oferty!

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Do czego służą narzędzia Fluke?

Narzędzia Fluke służą do pomiaru napięcia i ciągłości obwodu. W ofercie producenta znajdziesz przede wszystkim przyrządy do pomiarow eletrycznych marki Fluke.

Do czego służą narzędzia Sonel?

Narzędzia Sonel służą do lokalizowania kabli i pomiaru napięcia. W ofercie znajdziesz również program do tworzenia protokołów.

Do czego służą narzędzia Haupa?

Narzędzia Haupa to zestawy śróbokrętów, ściągacze izolacji, nożyce do kabli oraz praski do zaciskania końcówek kablowych.