Gwintownica stacjonarna Rothenberger

Wybór precyzyjnych i niezawodnych narzędzi do warsztatu, takich jak profesjonalne stacjonarne gwintownice hydrauliczne do rur marki Rothenberger, ma niebagatelne znaczenie dla jakości ogółu wykonywanych prac. Dotyczy to nawet sprzętu wykonującego drobną i z pozoru niezbyt znaczącą pracę, takiego jak gwintownica do rur. Urządzenie to umożliwia wykonywanie nacięć zewnętrznych, które tworzą gwint rury. Dzięki ich odpowiedniemu wyprofilowaniu uzyskuje się szczelne i bezpieczne połączenie hydrauliczne, co jest wysoce znaczące dla funkcjonalności całej instalacji. Wysokiej jakości gwintownica elektryczna Rothenberger to też wygoda i optymalna szybkość pracy, co okazuje się niezwykle istotne w przypadku konieczności realizacji wielu zadań w ciągu dnia. Nasza oferta obejmuje narzędzia, które świetnie spiszą się w każdej sytuacji, wspierając Cię przy wykonywaniu precyzyjnych prac.

Gwintownice stacjonarne i przenośne

Nasza oferta obejmuje gwintownice stacjonarne i przenośne. Te drugie idealnie sprawdzają się na placach budowy, podczas robót naprawczych i serwisowych oraz wielu innych sytuacjach. Wyróżnia je kompaktowa budowa i możliwość zastosowania w każdych warunkach. W tej kategorii można wyróżnić prostsze narzędzia ręczne, a także wariant elektryczny, charakteryzujący się większą wygodą wykorzystania i szybkością działania.

Jeśli zależy Ci jednak na jeszcze większej efektywności i precyzji, wybierz gwintownicę stacjonarną. To urządzenie większych rozmiarów o napędzie elektrycznym. Gwinty wykonywane są szybko i zgodnie z wymaganymi parametrami, a obsługa sprzętu jest bardzo wygodna. W dostosowaniu do różnych warunków pomagają wymienne głowice oraz przełącznik kierunku obrotów. Na łatwość zastosowania wpływa z kolei automatyczne dawkowanie oleju. Gwintownice stacjonarne często oferują również dodatkowe funkcje takie jak cięcie i gratowanie, a stanowiące jej część imadło można wykorzystać przy wykonywaniu innych prac.

Każda gwintownica do rur z naszej oferty to urządzenie skonstruowane z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu, co determinuje jego skuteczność oraz przystosowanie do dużych obciążeń. Wszystkie są też przyjazne w użytkowaniu, bardzo trwałe i bezpieczne. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wykorzystywanego sprzętu, na pewno nie będziesz rozczarowany. Dzięki różnorodności modeli na pewno znajdziesz tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy potrzebna Ci gwintownica stacjonarna, czy też przenośna.

Gwintownica stacjonarna

Każda oferowana przez nas stacjonarna gwintownica do rur to wysokiej klasy gwintownik zbudowany z solidnych i trwałych elementów wykonanych z surowców zapewniających maszynie odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niepodatność na działanie korozji. Konstrukcje są wyposażone w wydajny i niezawodny silnik o wysokiej mocy.

Solidne uchwyty zaciskowe z wymiennymi wkładkami szczęk zapewniają bezpieczną, a zarazem precyzyjną pracę. Dodatkowo tylny mechanizm centrujący wzbogacono o specjalny zacisk mimośrodowy. Sam układ smarujący jest wyposażony w mechanizm regulacji przepływu oraz z integrowany zbiornik oleju do gwintowania.

Produkty takie jak gwintownice elektryczne Rothenberger są przeznaczone do gradowania rur instalacji wodociągowych, gazowych, a także sanitarnych. Wykonane z wytrzymałych stopów aluminium oraz żeliwa stanowią lekkie konstrukcje o wieloletniej trwałości. Jeżeli szukasz niezawodnych gwintowników hydraulicznych – skorzystaj z naszej oferty!

Gwintownice do rur Rothenberger – stacjonarne, oleje do gwintowania, do wody

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Najczęstsze zadawane pytania
...

Jakie są rodzaje gwintownic Rothenberger?

Są różne rodzaje gwintowic do rur firmy Rothenberger, np. elektryczne, hydrauliczne i stacjonarne.

Jaki olej do gwintowania?

Do gwintowania rur polecamy olej Ronol 5 litrów od firmy Rothenberger.

Jaka jest cena gwintownicy Rothenberger?

Ceny gwintownicy Rothenberger zaczynają się już od 3520 złotych.