Pompy kontrolne

Do precyzyjnej kontroli parametrów rurociągów i zbiorników wodnych wykorzystuje się specjalistyczne pompy ciśnieniowe. Od lat niezawodne urządzenia tej klasy dostarcza na rynek firma Rothenberger – uznany i ceniony na całym świecie producent urządzeń hydraulicznych. W tej kategorii czeka na Ciebie szeroki wybór mechanicznych pomp kontrolnych, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, nowoczesny design oraz ponadprzeciętną wytrzymałość. Dedykowane do domowych oraz przemysłowych instalacji wodnych pompy Rothenberger sprawdzą się w każdych warunkach, także tam, gdzie niezbędny jest precyzyjny pomiar ciśnienia w rurociągu lub zbiorniku.

Pompa kontrolna Rothenberger

Odpowiadając na zapotrzebowanie najbardziej wymagających użytkowników, ten renomowany producent dostarcza na rynek bogatą kolekcję pomp kontrolnych i ciśnieniowych do domowych i przemysłowych zastosowań. Precyzyjna obserwacja czynnika roboczego w zbiorniku lub instalacja możliwa jest dzięki zastosowaniu dwuzawodowego systemu Twin Valve. Pozwala on na ustawienie zadanego ciśnienia wody lub oleju z dokładnością do 0,1 bara. Wśród zalet, jakimi odznaczają się pompy Rothenberger, wymienić należy także m.in.:

  • niezawodność działania,
  • możliwość montażu dodatkowego manometru z precyzyjnym skalowaniem,
  • stalowe oplotowanie węża, gwarantujące miarodajny wynik pomiaru,
  • zastosowanie odpornego na działanie warunków zewnętrznych zbiornika z wysokogatunkowej stali.

Dostępne w tej kategorii pompy kontrolne Rothenberger zaprojektowane zostały do użytku domowego i profesjonalnego, bez względu na to, czy chcesz poprawić parametry przydomowej instalacji wodnej, czy zapewnić właściwą kontrolę urządzeń przemysłowych, oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy kompleksowe doradztwo naszym Klientom. Jeśli nie wiesz, jaki typ pompy kontrolnej będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb, zadzwoń lub napisz do nas – gwarantujemy wsparcie na każdym etapie składania zamówienia, służąc wieloletnim doświadczeniem. A jeśli urządzenia o pożądanych przez Ciebie parametrach nie znalazłeś w naszej ofercie, również prosimy o kontakt – dołożymy wszelkich starań, by zaproponować Ci właściwe rozwiązanie.

Pompy kontrolne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry